PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1315}

Egzorcysta

The Exorcist
7,5 130 132
oceny
7,5 10 1 130132
8,3 30
ocen krytyków
Egzorcysta
powrót do forum filmu Egzorcysta

Może być 

ocenił(a) film na 6

Co prawda nie jest to jakiś super wybitny film... Mowa o jakimś wielkim klimacie, czy napięciu jest nieco przesadzona. Tak, klimat jest, napięcie też, ale bez przesady. Mocną stroną jest znakomite aktorstwo, dobre efekty specjalne i zaangażowanie twórców, film jest przemyślany i bardzo dopracowany. Jest wiele mocnych scen - przemiana Regan w demona, już przemieniona, "pajęczy chód", twarz demona pojawiająca się znikąd w wielu miejscach. Bardzo podobała mi się scena, gdy ojciec wyskoczył przez okno, bardzo prawdziwa i niesamowicie sfilmowana, z dużą dokładnością. Pokazana najpierw z góry, z lotu, a potem od dołu. 6/10

ocenił(a) film na 4
Goro_Gondo

masz rację no ale ja trochę surowszy jestem i daje 4/10 co prawda moim zdaniem horroru lepszego od tego chyba nie oglądałem ale tera jest dla mnie śmieszne niż straszne ten typ horrorów już mnie nie straszy a raczej śmieszy jak Freddie czy helli ;d o Jasonie nie wspominając :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones