PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1315}

Egzorcysta

The Exorcist
7,5 130 158
ocen
7,5 10 1 130158
8,3 31
ocen krytyków
Egzorcysta
powrót do forum filmu Egzorcysta

straszny ?

ocenił(a) film na 6

wiem że nie tylko na grozie polega horror , ale chciałbym już od 2 tyg obejrzeć film po którym będe srał ze strachu :) na razie nie ma takiego... czy egzorcysta was przeraził ? a może horror "IT" na podstawie powieście kinga byłby straszniejszy ? proszę pomóżcie

jadzia99

dla mnie oba nie są straszne , aczkolwiek ciekawe . Polecam :)
mnie też żaden niestety nie przeraża .

ocenił(a) film na 8
jadzia99

Nie istnieją takie filmy dla racjonalnie myślących ludzi, są ciekawe, uwielbiam ten gatunek - zwłaszcza tzw. filmy satanistyczne. Jak się ogląda w nocy samemu, potęgują się uczucia. W Shutter (2004) są fajne sceny niektóre i fabuła też dosyć, więc to mógłbym Ci polecić.

ocenił(a) film na 10
jadzia99

"Shutter" A tak nawiasem mówiąc a propo "srania w spodnie"-wybierz jakikolwiek film z jakiegokolwiek gatunku,zarzyj lek na przeczyszczenie i ściagnij mocno pasek ze spodni;);;)A tak na powaznie jak jeszcze niewidziałaś to zdecydowanie "Shutter" ale pamietaj wersja tajlandzka(lepiej w ciemnosciach i sama tego nieogladaj)Pozdrawiam.Odezwij sie jak zobaczysz.

jadzia99

Polecam samemu obejrzeć w nocy [REC] oraz "Grave Encounters" ;)

ocenił(a) film na 10
jadzia99

Po co Ci film? Wystarczy że skoczysz na bungee...jak się goście postarają, to możesz mieć jak piszesz...

ocenił(a) film na 9
jadzia99

Wg mnie jest. Początek jest co prawda przeciągnięty, ale sceny "ujawniania się" demona powodują jakiś niepokój, a końcówka pochłania widza i powoduje przynajmniej ciarki ;)

ocenił(a) film na 10
jadzia99

Raz obejrzałem ten film i mi wystarczy. MASAKRA

jadzia99

Bardzo dobry,zwłaszcza jak ogląda się go w nocy i samemu.Można narobić w gacie hihihih. Klasyka gatunku,polecam.

ocenił(a) film na 6
jadzia99

oglądałęm , spodziewałem się czegoś o wiele lepszego ... ale cóż bywa , co do robienia w gacie ze strachu (nie nie sprawia mi to przyjemności) to taka przenośnia ... czytałem o "shutter" i to będzie mój kolejny horror , mam nadzieje że będzie straszny , dzieki za odpowiedzi

jadzia99

Ju-On Klątwa.
Japońską wersję, usa zrobiło z tego zwyczajną papkę.

Bez oglądania trailerów, i bez czytania spoilerów. W pewnych momentach film jest zbyt straszny - przekracza granicę (horrory nie mogą być zbyt straszne, bo by się tak dobrze nie sprzedawały).
Nie mogę powiedzieć, że polecam, bo przyjemne doświadczenie to nie było. Straszne na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones