PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102772}

Ekstremalne randki

Extreme Dating
5,4 1 392
oceny
5,4 10 1 1392
Ekstremalne randki
powrót do forum filmu Ekstremalne randki

Extreme dating

ocenił(a) film na 6

Bardzo fajny film, lekki i przyjemny. Obejrzałam go jednym tchem. Devon Sawa jak zwykle świetny. Ciekawy pomysł z tymi randkami, może warto wypróbować???

ocenił(a) film na 8
galadriela

Świetna komedia, średnio romantyczna, całość 8/10 jeśli nie szuka się w niej głębszych wartości. Coś za mało promowany. Polecam

ocenił(a) film na 7
turtil

Tak, jako komedia wypadł doskonale , wywołał wiele wybuchów śmiechu. Chociaż troszkę słabo zagrany i nieskładnie nakręcony, ale za to jest śmieszny i to jest najważniejsze. Super zabawne momenty robią cały film i dlatego śmiało daję 7/10

galadriela

na maxa mi się podobał, troszke zabawny, bo śmiałam się w niektórych momentach i bardzo romantyczny, no i Troy jest boooski!! polecam :)

ocenił(a) film na 7
galadriela

Mi też się podobał :) Szczególnie te akcje końcowe xD

ocenił(a) film na 7
galadriela

Znacie może piosenke która leciała mniej więcej ok 20 minuty filmu, kiedy ta blondyna skacze na tego kolesia i zaczynaja sie całować?

Jej słowa to "It's just me against the world..." - niestety po wpisaniu tego w wyszukiwarki wyskaują inne utwory. NIe mam tez niestety całych napisów zeby sprawdzić jaki to uwtór.

Jak wiecie co to to dajcie znać

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones