PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394719}
6,3 78
ocen
6,3 10 1 78
El Greco
powrót do forum filmu El Greco

Filmu wprawdzie jeszcze nie miałem przyjemności oglądać ale gorąco polecam CD pod tym samym tytułem - przepiękna dojrzała, ambitna muzyka !!!

slavko6591

cześć.Mam pytanko bo nie wiem. Słucham Vangelisa dość często ale nie mam czasu szukać nowinek.Do sedna: czy muzyka z tego filmu to to samo co album studyjny wydany przez Vangelisa z 1998 r?

traveler

Wedle moich informacji to właśnie muzyka Vangelisa z albumu z 1998 roku, chociaż mam też pewne przesłanki, że album wydano w 1999 roku, ale na wikipedii jest napisane, że to jednak z '98 roku, także miałeś/miałaś dobre przeczucia ;)

Pozdro.

traveler

Album z 1998 r. nie ma nic wspólnego z muzyką z filmu, oprócz oczywiście inspiracji malarzem. Muzyka "brzmieniem" trochę miejscami podobna do albumu, ale w rzeczywistości zupełnie inna. I wg mnie - gorsza. Jak coś, to album z 1998 r. to płyta dzielona na 10 movementów (Movement I-X), a soundtrack z El Greco AD 2010 jest dzielony na 18 partów (Part 01-18). A panowi "jasiek_barca" na przyszłość radzę się bardziej obeznać z tematem nim się zacznie wypowiadać. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones