Film

Killer Elite

2011 1 godz. 56 min.
6,9 65 871
ocen społeczności
6,9 10 1 65871
12 145
chce zobaczyć
{"rate":4.66667,"count":3}
Zawodowi zabójcy polują na członków brytyjskich sił specjalnych. 

Ostre zabawy dużych chłopców

Właśnie na sentymentach za dawnymi czasami zbudowana została fabuła "Elity zabójców". Jeśli kupicie konwencję filmu, będziecie się na nim bawić... ... czytaj więcej
Elita zabójców
Zwiastun nr 2 (polski)
Elita zabójców
Zwiastun nr 1
Elita zabójców
Zwiastun nr 3
Elita zabójców - Zwiastun Nr 2 (polski) "[b][film=545796]Elita zabójców[/film][/b]"[b] [/b] to historia jednostki specjalnej, której członkowie są celem grupy perfekcyjnie wyszkolonych zabójców. Pozostali przy życiu członkowie jednostki dochodzą do wniosku, że najlepszą obroną jest atak.

Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki, polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera (Robert de Niro), mentora Dannego (Jason Statham), były komandos wraca do gry, by uratować przyjaciela. Chcąc go ocalić musi podjąć się misji prawie niemożliwej: zlikwidować trzech zabójców wysłanych przez  starego wroga (Clive Owen) i stanąć z nim twarzą w twarz. Przeżyje najlepszy.

boxoffice
$25 124 966 w USA
$31 258 790 poza USA
budżet
$70 000 000
dystrybucja
studio
Omnilab Media (przedstawia) / Agora Films / Ambience Entertainment / Więcej...
inne tytuły
The Killer Elite
Więcej...
Akcja filmu rozgrywa się w 1980 roku, ale już w jednym z pierwszych ujęć można dostrzec czerwonego Pontiaca Fiero, który trafił do sprzedaży dopiero w 1984 roku.
W scenie ucieczki na początku filmu grany przez Roberta De Niro Hunter zabiera strażnikowi pistolet Glock 17. Broń tą zaczęto produkować i sprzedawać dopiero w 1984 roku, podczas gdy akcja filmu rozgrywa się w 1980 roku.
W finałowej sekwencji Spike ucieka Volkswagenem Jetta drugiej generacji, czyli samochodem, który wpuszczono na rynek dopiero w 1985 roku.
A mogło być tak pięknie... Miałem naprawdę niemałe oczekiwania wiązane z najnowszym dziełem Gary'ego McKendry. Film, oparty ponoć na prawdziwych wydarzeniach, miał łączyć ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 27%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.