PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133815}

Elizabeth: Złoty wiek

Elizabeth: The Golden Age
7,1 39 662
oceny
7,1 10 1 39662
6,0 8
ocen krytyków
Elizabeth: Złoty wiek
powrót do forum filmu Elizabeth: Złoty wiek

JEden z tych filmow...

ocenił(a) film na 7

Jeden z ttych filmow na ktory zal pojsc do kina :D
szkoda pieniedzy nawet ;]
oczywiscie dobra gra aktorska ale chodzaca ciagle* w bieli krolowa i robia ja na bostwo tatalnie mnie dobily

ocenił(a) film na 10
gump_2

Ty prymitywie ten film to nie dla ludzi o tak niskiej kultuże jak ty.
Pewnie przez puł filmu śmiałeś się do rospuchu no ale ten bojowy"wiochmen" na twojim zdjęciu to twoje alter ego.

A co do bieli palancie to jakbyś niewiedział to w Angli tak wtedy sie pokazywała krulowa patafianie.

O filmie niemoge złego słowa nawed powiedzieć a ty musiałeś otwożyć tom pełną siana i skurek z buraka "(otwur gembowy)" kturym tylko przeżuważ aby przeżyć z dnia na dzień ...

użytkownik usunięty
xx2007

spokojnie,bo ci zylka peknie. o gustach sie nie dyskutuje.film na 8

ocenił(a) film na 7
xx2007

Naucz sie pisać, skończona debilko/debilu ortografia sie kłania, chociaż może w zawodówce tego nie uczą.

ocenił(a) film na 4
xx2007

Też chyba jestem zbyt prymitywna na ten film. To takie prostackie, żeby oczekiwać, że film będzie "o czymś", że sprawi chociaż takie wrażenie, jakby reżyser miał coś do powiedzenia, że historia będzie wiarygodna. Aha, no i że nie będzie mi się chciało spać w chwili, gdy główna bohaterka, czarowana przez charyzmatycznego pirata, zakocha się bez pamięci. Albo, że w chwili najcięższych walk nie będę ziewać.

Ale to pewnie dlatego, że nie mam zielonego pojęcia ani jak wtedy, ani jak teraz w Anglii pokazuje się królowa.

Chciałam jednakowoż zapewnić wszystkich potencjalnych czytających, że do pisania na klawiaturze używam palców obu rąk (wszystkich, to taka metoda), a nie otworu gębowego, chociaż akurat nic nie przeżuwam.

ocenił(a) film na 2
Oshin

Oshin,jesteś cudowna!!!








ocenił(a) film na 7
xx2007

to ja chyba rowniez zaliczam sie do tej gorzej wyksztalconej czesci spoleczenstwa, bo film jakos mnie nie poruszyl. zdarzylo mi sie nawet przysnac, no ale cuz jestem prymitywem:) i dobrye mi z tym hehe:)

xx2007

To Jest film historyczny !!! Ukazujący życie Królowej Elżbiety nie każdy jest w stanie pojąć jego tematyke.
Daje 10 , obejżałem obydwi części i uważam to za dobrą produkcje

użytkownik usunięty
Rafal_Dlugowski

Uwaga!!! , ten film przeznaczony tylko dla elit intelektualnych ( nie każdy przecież jest w stanie go zrozumieć).

ocenił(a) film na 10

Zgadzam sie z tobą!!! Fim bardzo mi sie podobał. Świetnie dobrani aktorzy, kostiumy dobrze odzwierciedlały wiek, w kórym działa sie fabuła. Poza tym uważam, ze kiedy idzie sie do kina to powinno sie wybierać film z takiego przedziału gatunku jaki daną osobobe interesuje. Jeżeli wiesz, że film jest dramatem historycznym to prosze! Zostań w domu i poogladaj superkino w TVN!

ada117

Brawo !!!
Trafne stwierdzenie i doskonałe dobranie słów.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
xx2007

xx2007 naucz się polskiej ortografii a potem dopiero pisz o historii Anglii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones