PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133815}

Elizabeth: Złoty wiek

Elizabeth: The Golden Age
7,1 39 662
oceny
7,1 10 1 39662
6,0 8
ocen krytyków
Elizabeth: Złoty wiek
powrót do forum filmu Elizabeth: Złoty wiek

Kontynuacja?

ocenił(a) film na 6

Hej, mam pytanko:
Chętnie wybrałbym się na ten film, ale nie oglądałem 'Elizabeth' z 1998r. Czy obie części (2007 i 1998) są bardzo ze sobą powiązane? Czy muszę obejrzeć tą pierwszą część? I czy dużo stracę nie oglądając tamtej, a idąc na tą?

ocenił(a) film na 9
CLiCK

Dużo nie stracisz bo "Elizabeth: Złoty wiek" to wspaniały film o wielkiej Kobiecie i królowej.
Jednak polecam aby najpierw zobaczyć film z 1998r. gdyż pozwoli to więcej zrozumieć, znakomicie przygotuje oraz przedstawi fabułę i główną bohaterkę.
Jam tak uczynił.
Cate Blanchett jest znakomita !

ocenił(a) film na 9
sebokuc

A oto znakomite wg mnie motto filmu:

"Kiedy rozpęta się burza,
każdy człek działa zgodnie z własną naturą.
Niektórzy są zmożeni strachem.
Niektórzy pierzchną.
Niektórzy się skrywają.

Niektórzy jednak rozpościerają skrzydła niczym orły i szybują w wietrze.

Jesteś światłym człekiem, doktorze Dee.
A ty, pani...
jesteś bardzo wspaniałą damą."

CLiCK

to jest historyczny film....raczej nie ma kilku wersji :D:D, jesli chcesz sie przygotowac do filmu historycznego, to polecam wziasc pare ksiazek, pzdr

ocenił(a) film na 6
Sebastian_tylkomanu_2

Nie chodzi mi o inne wersje, tylko o poprzednią część. Czasami różne części filmów nie są ze sobą tak bardzo powiązane, a powtarza się w nich tylko główny wątek, liczyłem, że w tym przypadku też tak będzie...

Sebastian_tylkomanu_2

Jaki by ten film nie był, to zawsze i wszedzie jest WZIĄĆ!!!!!!! a nie wziąść. Niby polecasz książki, ale twoja ortografia nie wskazuje byś ich kilka przeczytał:-)

CLiCK

Nie stracisz dużo. W filmie jest tylko jedna maleńka retrospekcja gdy Elzbieta przypomina sobie jak w młodości tańczyła voltę (to był jej ulubiony taniec). Filmy praktycznie nie są powiązane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones