PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133815}

Elizabeth: Złoty wiek

Elizabeth: The Golden Age
7,1 39 656
ocen
7,1 10 1 39656
6,0 8
ocen krytyków
Elizabeth: Złoty wiek
powrót do forum filmu Elizabeth: Złoty wiek

No nie wyszło.

ocenił(a) film na 4

Kontynuacja "Elżbiety" jest mocno nieudana. Przedstawienie królowej jako ostatniej sprawiedliwej przeciw katolickiemu imperium zła mocno chybione. Do tego jeszcze te ociekające patosem, posągowe sceny. Kapur pewnie chciałby być drugim Eisensteinem, ale nie jest.

ocenił(a) film na 4
_Andrzej_

Zgadzam się. Spodziewałam się więcej po tym filmie. Ten tani patos i wręcz kiczowate ujęcia zaskoczyły mnie. Do tego zero emocji.

ocenił(a) film na 6
milkaway

tak i zero bitw pokazana kilka scen na końcu kilka minut ,reszta strasznie nudna zawiodłem się troche

Leszek_Ga

idz ogladac gumisie.

milkaway

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 7
_Andrzej_

Niestety muszę uczciwie stwierdzić, że i mnie ta odsłona Elizabeth rozczarowała. Po obejrzeniu pierwszej części wiedziałam już, że twórcy dość luźno potraktowali prawdę historyczną, ale mam wrażenie że w tej odsłonie wszystko jest jeszcze bardziej pokręcone. Oceniłam tą produkcję dość wysoko, głównie ze względu na mój sentyment do postaci Elżbiety I. Kolejnym atutem jest gra aktorska - przyznaję, że aktorzy bronią się znacznie lepiej niż scenariusz.

ocenił(a) film na 2
_Andrzej_

Film jako propagandowa szmira

persis

No cóż, fanatycznym katolikom z pewnością nie jest on dedykowany...

persis

fanatycznym katolikom z pewnością nie jest on dedykowany...

_Andrzej_

fanatycznym katolikom z pewnością nie jest on dedykowany...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones