PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33114}
7,3 13 341
ocen
7,3 10 1 13341
8,0 4
oceny krytyków
Elling
powrót do forum filmu Elling

miało być zabawnie i przyjemnie taki relaks po ciężkim dniu pracy... Niestety wg mnie ten film z komedią nie ma nic wspólnego... To jest po prostu dramat, bardzo fajna historia,lekko monotonna i dość wzruszająca, ale nic zabawnego tu nie znalazłam, a właśnie tego oczekiwałam

ocenił(a) film na 8
SNOBKA

może zbyt na poważnie wszystko brałaś. albo to kwestia poczucia humoru, bo ja oglądając ten film wczoraj, pare razy się zaśmiałam :) nie jest to komedia do obejrzenia z paczką znajomych i zajadania się popcornem, ale też nie jest to 100% dramat. życie tych wariatów (nie piszę tego obraźliwie!) było przedstawione w sposób brutalnie szczery aż śmieszny chwilami.
trzeba spojrzeć na ten film z myślą, że przecież każdy ma w sobie coś z wariata. i trzeba umieć wyśmiać tą 'chorobę' :)

ocenił(a) film na 9
SNOBKA

Dlatego nie należy niczego oczekiwać, nie będzie rozczarowań.

ocenił(a) film na 10
SNOBKA

Mnie zachowanie bohaterów bawiło .Za to np. Kac vegas jedynka tylko koniec ze zdjęciami a dwójka wcale .Każdy co innego uważa za śmieszne .

ocenił(a) film na 3
SNOBKA

Przede wszystkim, ten film był szalenie męczący i natarczywy... Nie byłem w stanie dotrwać do końca :P

użytkownik usunięty
SNOBKA

Ktoś chyba nie pojął całego klimatu filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones