PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33114}
7,3 13 342
oceny
7,3 10 1 13342
8,0 4
oceny krytyków
Elling
powrót do forum filmu Elling

Niesamowity :)

ocenił(a) film na 10

Przyjaźń tych ludzi urzeka, jak i ich przystosowywanie się do samodzielnego życia..Film poprawia humor, dobry na jesienna bądź zimową chandrę :) Polecam :)

ocenił(a) film na 10
Miuska

Podczas oglądania tego filmu wróciła mi wiara w prawdziwą przyjaźń.. Bohaterowie tego filmu są jej najszczerszym dowodem. Film urzekający, poruszający, z oryginalnym humorem. 10/10
;)

użytkownik usunięty
lena_46

Podczas oglądania tego filmu, człowiek mimowolnie zastanawia się czy sam jest normalny i na ile nienormalni są główni bohaterowie.

10/10 GIGANT! Świetna ciepła komedia.

ocenił(a) film na 10

Dokładnie :)... Jak dla mnie to teraz jeden z najlepszych filmów, jakie miałam okazję kiedykolwiek obejrzeć. Ma w sobie to magiczne coś, co przyciąga, a za razem nie jest kolejnym głupim filmem produkcji amerykańskiej. Jak widać europejczycy potrafią tworzyć naprawdę świetne kino :)

ocenił(a) film na 10
Magdalia_3

wspanialy!!!!daje czlowiekowi taka dawke optymizmu ze nic tylko nim potem zarazac.cieply,wzruszajacy,zabawny....po prostu niebanalny!!goraco polecam

ocenił(a) film na 7
kati_jh

"To przewód chłodnicy. U nas mówi się tefning"

Genialny film. Od razu uśmiech na twarzy kwitnie :)

moniaL

"To przewód chłodnicy. U nas mówi się tefning"
fakt, ten tekst mnie rozwalił :)
Filmik bardzo dobry. Tylko końcówka taka trochę smutna, pokazuje monotonie życia.

ocenił(a) film na 8
Miuska

REWELACYJNY!!! Uwielbiam takie filmy :) szkoda tylko, że czasem ciężko na nie trafić...

ocenił(a) film na 8
siersciooch

O tak, ostatnio bardzo rzadko mi się zdarza trafić na coś tak dobrego jak "Elling".
Muszę przyznać, że nie wierzyłam iż bohaterom uda się tak bardzo zmienić, ale na koniec byłam z nich dumna. :D

ocenił(a) film na 10
siersciooch

racja, film wspaniały!

ocenił(a) film na 6
Miuska

Zależy od punktu widzenia. Film zaskakuje ciekawym pomysłem, ale im bliżej końca, tym bardziej, w moim odczuciu, brakuje pomysłów, robi się zwyczajnie nudno.

użytkownik usunięty
David_Ames

Zycie. U nas bodaj dwa lata temu to w jakim teatrze grali - Kot wziął na siebie role "Sielbiarne".

ocenił(a) film na 7

zaskakujący ;)

Miuska

jak dla mnie bardzo fajny film, myślałam na początku że będzie to nudne, a to okazało się naprawdę dobre. to już kolejny film z krajów skandynawskich, który jest naprawdę dobry. oni chyba złych filmów nie umieją kręcic.

ocenił(a) film na 8
Miuska

Całkowicie się zgadzam. Dawno nie widziałam tak pozytywnie nastrajającego filmu :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones