PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650}

Emma

6,6 16 500
ocen
6,6 10 1 16500
Emma
powrót do forum filmu Emma

ledwo dałam radę to skończyć. jak można było tak rozwlec taką fajną historię, spłycić, zrobić z niej mdły obrazek... obrzydliwość, 3/10. polecam książkę, ten film - absolutnie nie.

ocenił(a) film na 5
Kier

Moze nie oceniam tego tak drastycznie, ale film mnie ogromnie zawiodl... Wiem, ze zwykle trudno widzom dogodzic, ale jedynymi postaciami, ktore "Akceptowalam" to sama Emma, Pani Weston i Pani Elton. Ciezko mi sie ogladalo reszte aktorow, ktory wedlug mnie zostali dobrani nie za fajnie.. W samym filmie braklo mi typowego humorku Jane Austen oraz stylu w jakim akcja powinna sie rozgrywac(nie wiem jak to ujac, ale brakowalo mi "tego czegos" ogromnie). Jejku, dawno nie widzialam tak zlej adaptacji, zwlaszcza, ze ksiazka niesamowita.


Pan Knightley byl starszy! </3

ocenił(a) film na 3
JaneHasford

Popieram, fatalnie dobrani aktorzy, nawet nie odpowiadali własnym opisom w książce! Szczególnie rażąca była Harriet. Może oglądając film bez znajomości książki odbierałabym go inaczej, jednak po przeczytaniu - jak dla mnie, jedynie Gwyneth Paltrow tam pasowała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones