PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650}

Emma

6,6 16 500
ocen
6,6 10 1 16500
Emma
powrót do forum filmu Emma

Mr. Knightley daje wrażenie super faceta, ciepłego, oddanego, skrycie kochającego... A do tego jest przystojny :) Również Emma w roli Gwyneth Paltrow - jest najlepszą wersją Emmy jak dla mnie. Film bardzo przyjemny a właściwie to "bajkowy". Super :)

JaneEyre_2

W pełni się z Tobą zgadzam. Chociaż ekranizacja nieco różni się od powieści, to i tak jestem od pewnego czasu zakochana w tym filmie! Jest przy tym bardzo zabawny, zawsze poprawia mi humor.

ocenił(a) film na 9
scarlett672

Dla mnie też.

ocenił(a) film na 8
lucyna63

Mimo iż wiele osób krytykuje Gwyneth Paltrow i nie przepada za tą właśnie ekranizacją z jej udziałem ja ją uwielbiam. Aktorka ta ma w sobie wiele wdzięku dzięki któremu aż chce się ją oglądać. A jeśli chodzi o zabawną część filmu osobiście uwielbiam Alana Cumminga grającego wielebnego pana Eltona - jest niezwykle śmieszną postacią. ;)

ocenił(a) film na 6
Roseven

czytając wszystkie inne posty, zastanawiam się czy obejrzeć ten film, ten temat jako jedyny broni go broni, właśnie kończę lekturę i nie chcę jej sobie zepsuć, ale.. trochę mnie podniesliscie na duchu, trudno jak będzie lipa, najwyzej bede szukac innej ekranizacji ;) czytając zastanawialam sie jak w filmie, gdyby nawet trwal dwie godziny to wszystko zmiescic i ujac te niuanse itp i pewnie polowy nie bedzie.. przez co tressc zostanie mocno zubożona, no ale.. może będą chociaż ładne obrazki ;)

ocenił(a) film na 9
maga89

Ale i tak warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
lucyna63

jasne, uwielbiam ten klimat Anglii początków XIX w. , no i słuchać tego pięknego języka :):), moze obejrzalabym jakas jeszcze wersje.. która jeszcze polecacie?

ocenił(a) film na 9
maga89

Polecam jeszcze "Zakochana Jane","Rozważna i romantyczna","Duma i uprzedzenie","Opactwo Northanger" i "Mandsfield Park".

ocenił(a) film na 6
lucyna63

mialam na myśli wersję Emmy :), ale dzięki .. no "Zakochanej Jane", "Opactwa.." i "Mansfield Park" nie widziałam, wiec troche seansu przede mna ,fajnie :")

ocenił(a) film na 9
maga89

Zawsze do usług.

ocenił(a) film na 8
JaneEyre_2

Ja po obejrzeniu tej wersji "Emmy" wprost "zakochałam się" w panu Knightley'u :) Ten aktor ma coś w sobie :)

beatinha

beatinha w pełni się z tobą zgadzam ekranizacja świetna a aktorzy cudowni. Jeszcze nie czytałam książek Jane Austin ale nie mogłam się powstrzymać przed obejrzeniem filmu i się nie żałuje...

ocenił(a) film na 8
Kasandra_666

Mnie ten film zachęcił do przeczytania książki - równie ciekawej jak film :)

ocenił(a) film na 8
beatinha

Zgadzam się, mi także podobała się ta ekranizacja. Miałam okazję obejrzeć jeszcze serial z 2009 roku i także był przyjemny. Jednak nadal nie wiem, czy ten Mr. Knightley jest lepszy czy ten z wersji z 1996, który nie jest tak przystojny, ale robi niesamowity klimat : )
Polecam Perswazje, z 2007 i 1995 oraz wiadomo, Dumę i Uprzedzenie : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones