PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795734}

Endless

The Endless
5,7 6 518
ocen
5,7 10 1 6518
6,0 4
oceny krytyków
Endless
powrót do forum filmu Endless

Transatlantyk w Łodzi, 14 i 16 lipca. Już się nie mogę doczekać.

ocenił(a) film na 7
kertoip07

ja też nie mogłam się doczekać dlatego przed chwilą wzięłam sobie z limetorrents :P

kertoip07

Octopus Film Festival, Gdańsk, 22-26 sierpnia 2018

kertoip07

Albo po prostu pobrać torrenta lub obejrzeć online. ;)

martinos1985

Wiecie, że jak chcecie mieć szanse oglądać takie filmy w kinach, to musicie do tych kin chodzić, bo inaczej dystrybutorom się nie opłaca ich brać? Film ma polską premierę 7 września i pewnie jeszcze kilka pokazów się znajdzie.

Fiyo

Nie, dzięki - nie chodzę do kin.

martinos1985

To nie powinieneś oglądać nowych filmów. Po prostu okradasz ludzi kultury, którzy już i tak kokosów nie zarabiają. Dzięki.

Fiyo

Okradam kupując BD, bo wolę oglądać w domu niż z bandą upośledzonych popcornożerców? O.o
O czym ty bredzisz?

Fiyo

Czy może okradam płacąc abonament na platformach streamingowych?

martinos1985

Sorry, ale najpierw piszesz o torrentach i "oglądaniu online" co skojarzeniowo nasuwa bardziej cda niż netflixa, a teraz udajesz spoko ziomka. To się może zdecyduj.

Fiyo

Tak, wbrew pozorom takie coś też istnieje i ludzie korzystają, więc o tym napisałem.
Sam też jak nie mogę dorwać BD ani nie ma na żadnej platformie, której używam, to obejrzę sobie online.

martinos1985

I wtedy właśnie kradniesz. I rest my case.

Fiyo

Akurat oglądanie online jest absolutnie legalne. :)
Idź więc prowadzić krucjatę gdzieś indziej, a ja wracam do Netflixa, bo fabuła mi ucieka. ;)
Over n out!

Fiyo

okradasz - takie mocne słowo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones