PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5434}
7,1 3 276
ocen
7,1 10 1 3276
Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny
powrót do forum filmu Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny

...zasługuje ten film, ale ocena jest dosyć niska jak na tak dobry obraz więc aby minimalnie ją podwyższyć wystawiłem 10.

sieciowiec652

Ocena jest tak niska ponieważ "Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny" jest dość starym polskim filmem, a jak wiemy sporo nowych "kinomanów" patrzy przez pryzmat efektów i stawia niskie oceny.

sieciowiec652

A po co podwyższać? To chrzani cały system oceniania filmów - filmowi któremu załbyś 7 - dajesz 10 "bo ocena za niska" Cut the crap man.

karok47

podpisuje sie pod powyższym. to że Tobie i mnie podobał sie film to nie znaczy ze bedzie się podobał kazdemu. A ocena jest po to żeby usrednić odczucia względem filmu :P

ocenił(a) film na 9
karok47

I właśnie dlatego oceny filmów nie mają większego sensu - niektórzy zawyżają, inni zaniżają...

A film bardzo dobry IMHO

kwarecki

Bardzo dobry, a w kategorii klimatyczności mógłbym nawet powiedziec że wybitny :)

bonanza1911

Zgadzam się w całej rozciągłości, klimat filmu jest boski :)

ocenił(a) film na 9
karok47

Zgadzam się, że tak powinno być ale kiedyś kiedy ten film wszedł na ekrany byłem zafascynowany urodą Ani Dymnej, dzisiaj fascynuje mnie jej osobowość a i aktorka z niej przednia. Więc wybacz, że nie byłem obiektywny, przyznaję masz rację lecz moja racja wynika z subiektywnych emocji. No nic na to nie poradzę. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones