PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698878}

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Ice Age: Collision Course
6,2 42 949
ocen
6,2 10 1 42949
3,2 5
ocen krytyków
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Film zupełnie nie śmieszny, żarty są słabe nie pasują ani dzieciom ani dorosłym. Nie podobne do poprzednich części. Nie polecam. Im dłużej siedziałam w kinie tym bardziej żałowałam że przyszłam. Części 1-3 uważam za super, 4 nie widziałam.

ocenił(a) film na 3
disney_mulan_1

Niestety muszę się zgodzić. Na sali było ok. 20 dzieciaków, głównie maluchy poniżej 7 roku życia. Przez cały seans dzieci zaśmiały się może 3-4 razy, a pod koniec słychać już było na sali szuranie, stukanie i pytania "kiedy idziemy?" Uwielbiam filmy rysunkowe, ale to był najgorszy gniot jaki widziałam w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Dowcipy i dialogi na mega niskim poziomie, fabuła bez składu i ładu, cały seans zastanawiałam się co palił i/lub pił scenarzysta, kiedy pracował nad tym projektem. W porównaniu do 1 i 2 części czy innych animacji typu Potwory i Spółka, W głowie się nie mieści, Toy Story i Shrek, piąta część Epoki lodowcowej wypada jak cień samej siebie sprzed lat. Twórcy powinni wiedzieć, kiedy z ekranu zejść.

ocenił(a) film na 5
Mefimej

Tyle, że to nie jest film rysunkowy. :) Ale zgadzam się, animacja wypada bardzo słabo.

ocenił(a) film na 3
jestemnikko

Masz rację, Epoka lodowcowa jest animacją komputerową, ale pisząc "uwielbiam filmy rysunkowe" odnosiłam się do filmów, które powstały na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat i jeszcze do końca lat 90-tych były w większości animacjami stworzonymi na bazie rysunków. Poza tym w języku polskim termin film animowany i film rysunkowy są używane zamiennie.

Mefimej

Na seansie, kiedy ja byłam, było sporo rodzin. Na każdym żarcie się nie śmieli, ale na pewno nie tylko "3-4 razy". Nie było też słychać komentarzy typu: "Kiedy idziemy?". Ludzie byli zadowoleni, dorośli i dzieci.

Mefimej

no jak wymagasz od 7 latka załapania każdego żartu, to pozdro. Jakby im rodzice nie dawali tyle komputera i tych szajskich bajek, co lecą teraz w tv, to byłoby inaczej. Najwidoczniej fabuła musiała być dla ciebie za trudna do ogarnięcia, skoro mówisz że była "bez składu i ładu". "Poza tym w języku polskim termin film animowany i film rysunkowy są używane zamiennie." wcale tak nie jest .

ocenił(a) film na 2
disney_mulan_1

zgadzam się bardzo! stracone czas i pieniądze. scenariusza brak, animacja też taka sobie, nawet 3d jakieś takie nijakie... Czułem się oszukany po wyjściu z kina. Nie polecam nikomu, dziadostwo do kwadratu!

ocenił(a) film na 8
disney_mulan_1

a mnie się podobało, mam 28 lat ale były momenty zabawne i wcale nie żałuje że poszedłem :) może odstaje od poprzednich części ale dalej śmieszy i jest dobre :)

disney_mulan_1

Dla mnie czworka jest jeszcze gorsza. Ale ta czesc tez mi sie nie podobala - nie ma nawet porownania z jedynka.

ocenił(a) film na 2
cumartesi

Czyli dobrze przeczuwam, że niż w 4 gorzej być nie może.

disney_mulan_1

Mocne rozczarowanie ? Dobrze napisane. Słaby słaby film naciągane żarty naciągana fabuła. Animacja fajna kolorowa nic poza tym ' szkoda kasy niestety

ocenił(a) film na 4
disney_mulan_1

Epoka powinna skończyć się góra na 2 części. Trzecia szału nie robiła, ale czwórka i piątka to jakieś bajeczki powymyślane na siłę, może i momentami zabawne (przyznaję śmiałam się chwilami) , ale sam film naprawdę zgubił swój dobry poziom. Niby życie na Ziemi było pierwsze, a dopiero potem powstał układ słoneczny? serio? Już nie wiedzą co mają zrobić z tą wiewiórką. Mam nadzieję że nie powstanie kolejna tandetna część

ocenił(a) film na 8
disney_mulan_1

mała co ty gadasz za glupoty to prawda ze moze ma jakies minusy i jest w innym stylu niz inne czesci ale jest dobra i zasluguje na duzo wyzsza ocene niz 2

ocenił(a) film na 8
disney_mulan_1

Same żarty są dobre, ale nie potrafię tego wyrazić co w nich było nie tak. Coś w stylu na siłę dodane do danej sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones