PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568225}

Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów

Ice Age: Continental Drift
6,8 106 824
oceny
6,8 10 1 106824
6,4 11
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów

W tej części jedna z najlepszych postaci jest babcia Sida, kto się z tym zgadza?

ocenił(a) film na 7
Izabela727

ja też :) Dorzuciłabym jeszcze te miłe, wojownicze zwierzątka, chyba lemingi :)

annas_filmweb

One też są fajne.

ocenił(a) film na 9
annas_filmweb

tak te zwierzątka były super choć wydawało mi się że to były jakieś wyrośnięte chomiki lub świnki morskie ale mogę się mylić ten dmuchający w tą muszlę był najlepszy xD babcia była jedną z najlepszych postaci była rozbrajająca, rzucała najlepsze teksty: ,,wypchnę go za burtę a wy zeznacie że to wypadek" xD jeszcze te syreny były świetne ktoś miał naprawdę dobry pomysł a szczególnie na wizję babci: ,,Śliwka tym słodsza im bardziej pomarszczona" xD

The_Darkest_Charlotte

czyli tuba do pojedynku pomiędzy sztucznym mańkiem a piracką załogę lub załogę piracką

ocenił(a) film na 7
Izabela727

Babcia jest zajefajna ☺

ocenił(a) film na 8
Izabela727

Babcia była najlepsza :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Izabela727

Babcia świetna :)) dzięki niej cały film dużo zyskuje :)

Marisa_B

gupta też

ocenił(a) film na 7
Izabela727

Nie wiem jak w wresji oryginalnej, ale w polskiej strasznie słaby dubbing popsuł tą postać niesamowicie. Była ona irytująca i miała po prostu nie pasujacy głos do siebie.

lkz

ale gupta nie popsuł tej postaci niesamowitej.zwracałam uwagę na miłość i po prostu miał pasujący głos i fajny akcent do siebie

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
Izabela727

Tak, to jest jeden z tych filmów, które pokazują starsze pokolenie bez przesładzania, ale sympatycznie.

ocenił(a) film na 7
Izabela727

Ja bym dał charyzmatyczną Kapitana Małpę bo charyzma jest, Motywacja jest ok, Piosenka super.

ocenił(a) film na 7
Izabela727

Jest najlepsza . Moja ulubiona postać . Śmieszna . Śmiałem z jej tekstów i humoru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones