PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32375}
7,4 195 130
ocen
7,4 10 1 195130
6,5 19
ocen krytyków
Equilibrium
powrót do forum filmu Equilibrium

Kreskówkowy autentyzm scen walki, co chwila nielogizm i brak konsekwencji a na końcu okazuje
się że mały chłopiec najmądrzejszy i nie będe tego spoilerował bo przy takiej bzdurze to nie ma
znaczenia...

ocenił(a) film na 8
vladblad

Każdy ma swój punkt widzenia. Ja np. nie odebrałem tego filmu tak krytycznie.

ocenił(a) film na 8
vladblad

Sorry, ale wydaje mi się, że nie wyłapałeś konwencji. Ten film ani przez sekundę nie miał być choć odrobinę realistyczny. Choreografia scen walk to świetna zabawa, jak choćby w Ultraviolet, która ma po prostu fajnie wyglądać. Logika schodzi na bok, bo na przód wychodzi symbolika i, ponownie, widowisko. Zaś z tym małym chłopcem nie zrozumiałem o co ci biega. Przecież wielu ludzi przestawało brać ten środek (zapomniałem nazwy), więc nie jest to aż takie odkrywcze. Nie dziwne, że śmierć matki wstrząsnęła dzieciakami na tyle, że też przestali go zażywać. Zauważ, że choć ten środek miał tłumić wszystkie uczucia, te silniejsze się przez niego przebijają. Jak zabicie kolegi w przypadku głównego bohatera. Wyraźnie nim to wstrząsnęło zanim przestał brać środek. Dzieciak przestał ufać systemowi, który odebrał mu matkę. W którym momencie okazuje się najmądrzejszy?

Bernierdh

no może nie najmądrzejszy ale sprytnie się z tym ukrywał-nabrał nawet swojego ojca.co do reszty to jeśli film "ani przez sekundę nie miał być choć odrobinę realistyczny" to dla mnie bajeczka dla dzieci właśnie i tyle

ocenił(a) film na 8
vladblad

Raczej bajeczka dla dorosłych moim zdaniem :)

Bernierdh

Dołączam się ;)

ocenił(a) film na 9
vladblad

albo dla dorosłych, którzy potrafią dostrzec coś więcej niż wartwę realistyczną

ocenił(a) film na 9
partha

amen to that

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones