PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32375}
7,4 195 050
ocen
7,4 10 1 195050
6,5 19
ocen krytyków
Equilibrium
powrót do forum filmu Equilibrium

ale to już było....

ocenił(a) film na 6

"Seksmisja" ???

użytkownik usunięty
gohamm

nie całkiem

(i 'Seksmisja' była jakieś 37 razy inteligentniejsza)

użytkownik usunięty

fakt !!

ocenił(a) film na 8

Szczególnie moment jak jeden z bohaterów wsadził nogę do wiadra. To był dowcip na najwyższym poziomie.

gohamm

Fakt, oba filmy dzieją się w przyszłości....

ocenił(a) film na 10
gohamm

Z całą pewnością, jeśli przyjąć założenie, że "Breaking Bad" to reboot "Akademii Pana Kleksa"

ocenił(a) film na 6
Kadente

O czym Twoim zdaniem jest ten film?

ocenił(a) film na 10
gohamm

O powrocie emocji do świata, który został ich pozbawiony?

I nie, Seksmisja o tym nie była, bo tam emocje były niezależnie od Maxa i Alberta

ocenił(a) film na 6
Kadente

Mam odmienne zdanie. Totalny brak uczuć, odczlowieczenie, podporządkowanie systemowi. Pigułki antyemocjonalne. Ja widzę mnóstwo zbieżności

gohamm

To było wpierw w THX 1138 mądralo...

ocenił(a) film na 8
GarvinSitho

Jak już mamy się wymądrzać, że w przeciwieństwie do poprzedniego komentatora znamy się na klasyce to dodam jeszcze Metropolis.

zulombo

Metropolis jeszcze nie widziałem , ale już od jakiegoś czasu widnieje u mnie w zakładce "chce obejrzeć".
Faktycznie takie dobre?

ocenił(a) film na 8
GarvinSitho

Trudno mi teraz napisać opinie. Film widziałem tak dawno, że nawet nie chcę wystawiać mu oceny. Część scen wyda się przestarzała, ale znajdą się też takie perełki, które i dzisiaj mogą zadziwić.

ocenił(a) film na 9
gohamm

Co to za porównanie ???

gohamm

do Seksmisji to bardziej pasuje Wyspa - The Island.

ocenił(a) film na 6
gohamm

Eee tam, od razu "Seksmisja".
Owszem, mamy tu zlepek kilku odległych motywów. Pierwsza połowa filmu jest jak "Rok 1984" Orwella. A potem jakoś to przechodzi w film karate. Ot i wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones