Jest tam napisane, iż Preston strzela Pertrigowi w twarz, a potme nie ma śladu. Otóż nie! Stzrela na wysokości szyi i w scenie kreamcji widac dokłądnie buro-czerwoną dziurę w szyi na wysokości jabła Adama Pertriga.
Proszę o staranność nawet jeśli katalog nazyw asię "ciekawostki"
przed chwila sprawdzilam. na moje oko strzela mu w skron. kiedy przechyla sie do tylu nawet widac otwor.
moja uwage zwrocilo jak walczy z tym czarnym na te palki, to w jednej chwili jest potargany, a potem jest wskazanie na niego i znowu ma ulizana fryzurke. kiedy zdazyl sie uczesac ?? ;)
Raczej nie strzea w skroń tylko wprot w książkę (jakby nie było Partrige był skierowany przodem do prestona - więc trudno błoby w skroń) Poza tym w seceniprzed spaeniemzwłok wyraxnie widac ślad na szyi.
Kleryk Preston był tak doskonały, że nawet włosy miał samoczesalne - wpyw prozium?;););)