Eragon

2006 1 godz. 44 min.
5,3 70 668
ocen
5,3 10 70668
4 563
chce zobaczyć
{"rate":1.5,"count":2}
{"type":"film","id":196074,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Eragon-2006-196074/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Eragon
  • JJewel ocenił(a) ten film na: 2

Film był kompletną porażką. W ogóle nie przypominał książki. 1h i 44 minuty to stanowczo za mało na jeden tom, dlatego zabrakło tutaj wielu scen, które były dość istotne w akcji powieści. Wszystko wyszło dość prymitywnie, bardzo a to bardzo prosto i niezrozumiale. Jackson na pewno zrobiłby o wiele lepszy film, mimo że trwałby z 3 godziny, ale byłby treściwy! Lepiej aby było dodane więcej wątków, niż ominięta połowa książki.
    Ogólnie oceniam film na 2/10. Nie polecam.

• JJewel Zgadzam się z Tobą. To straszna szkoda, bo przecież cały cykl "Dziedzictwo" jest świetny i spokojnie można by na jego podstawie nakręcić film na miarę "Władcy Pierścieni". A dostaliśmy takie coś... Przykre to i smutne.

• NocnyKochanek_filmweb Litości. Już papierowy Eragon to szmira jakich mało.

• Kretek ocenił(a) ten film na: 4

JJewel Film jako adaptacja to totalne dno. Dużo wyższą ocenę dostał gdy oglądałam go przed przeczytaniem całej sagi. Teraz do niego wrociłam i po prostu nie mogłam przeboleć. A polski dubbing woła o pomstę do nieba, istna masakra.

• pani_sroka ocenił(a) ten film na: 3

JJewel To, że nie przypominał książki, to akurat wielki plus tego filmu.

• Avatar97 ocenił(a) ten film na: 5

JJewel Książki nie czytałem i po obejrzeniu filmu to się raczej nie zmieni. Film był nudny, stanowczo za prosty, walki były nieciekawe- poprawka wszystko było nieciekawe. Oby nigdy nie próbowali ekranizować kolejnych części.

• Avatar97 Ksiązka jest super,film to klapa.Może kiedyś ktoś weżnie lepiej za ekranizacje i zrobi to na miarę Władcy Pierścienia czy Hobbita