Odtwórz Zwiastun nr 1 1:40
Film

Escobar: Paradise Lost

2014 2 godz.
6,5 9 882
oceny
6,5 10 9882
6 446
chce zobaczyć
{"id":"672786","linkUrl":"/film/Escobar%3A+Historia+nieznana-2014-672786","alt":"Escobar: Historia nieznana","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/27/86/672786/7714513.2.jpg"}
Młody surfer wyjeżdża wraz z bratem do Kolumbii, gdzie zakochuje się w pięknej Marii. Wkrótce poznaje jej wuja Pablo Escobara, handlarza kokainy.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Escobar: Historia nieznana
Escobar: Historia nieznana (2014) Zwiastun nr 1 1:40
Escobar: Historia nieznana
Escobar: Historia nieznana (2014) Teaser nr 1 0:31
Escobar: Historia nieznana | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2014 | Film Kanadyjski surfer Nick ([person=110163]Josh Hutcherson[/person]) przyjeżdża wraz z bratem i jego żoną do słonecznej Kolumbii, aby wieść spokojne życie na tamtejszych plażach. Już w pierwszych dniach swojego pobytu poznaje piękną Marię ([person=1565938]Claudia Traisac[/person]). Zauroczona nim dziewczyna postanawia przedstawić go swojej rodzinie, której głową jest jej bogaty wuj Pablo ([person=5081]Benicio Del Toro[/person]). Chłopak szybko zdobywa również jego sympatię. Kiedy jednak dowiaduje się, że mężczyzna jest handlarzem narkotyków, zaczyna obawiać się o swoje życie.

Kanadyjski surfer Nick (Josh Hutcherson) przyjeżdża wraz z bratem i jego żoną do słonecznej Kolumbii, aby wieść spokojne życie na tamtejszych plażach. Już w pierwszych dniach swojego pobytu poznaje piękną Marię (Claudia Traisac). Zauroczona nim dziewczyna postanawia przedstawić go swojej rodzinie, której głową jest jej bogaty wuj PabloKanadyjski surfer Nick (Josh Hutcherson) przyjeżdża wraz z bratem i jego żoną do słonecznej Kolumbii, aby wieść spokojne życie na tamtejszych plażach. Już w pierwszych dniach swojego pobytu poznaje piękną Marię (Claudia Traisac). Zauroczona nim dziewczyna postanawia przedstawić go swojej rodzinie, której głową jest jej bogaty wuj Pablo (Benicio Del Toro). Chłopak szybko zdobywa również jego sympatię. Kiedy jednak dowiaduje się, że mężczyzna jest handlarzem narkotyków, zaczyna obawiać się o swoje życie.

boxoffice
$5 554 210 na świecie
$195 792 w USA
$5 358 418 poza USA
budżet
$17 000 000
studio
Chapter 2 / Jaguar Films / Nexus Factory / Więcej...
data produkcji
2014
tytuł oryg.
Escobar: Paradise Lost
inne tytuły
Escobar: Historia nieznana Polska
Paradise Lost Belgia (tytuł skrócony) Francja
Escobar Chile Meksyk
Escobar: Paraíso perdido Argentyna Hiszpania Peru Urugwaj
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Bocas del Toro i Chiriquí (Panama).
"Bóg stworzył Kolumbię najpiękniejszym i najwspanialszym krajem. Było to niesprawiedliwe wobec reszty świata, więc dla równowagi zaludnił ją złymi ludźmi." - cytat z o ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 27%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • świetny

  kagwo77 ocenił(a) film na 8

  Świetny film, taki nie-hollywoodzki, taka oszczędna gra aktorska, bez fajerwerków, ale jak świat sie wali, to zwykły człowiek pociąga za spust. Ale wtedy już nie ma happy endu. Trzeba było wcześniej rozpoznać zło, tylko jak, kiedy diabeł jest taki miły? Jestem pod wrażeniem.

 • szkoda !

  bananowiec51 ocenił(a) film na 7

  Uwielbiam Del Toro ale..... nie , nie tym razem , Hutcherson słabizna . w dalszym ciągu najlepszy film jaki powstał kiedykolwiek o dragach to Narcos !

 • Warto zobaczyć- świetny film!

  FANHD ocenił(a) film na 8

  Właśnie obejrzałem wersje oryginalną bez PL i polecam ten film każdemu. Daję mocne 8/10. Nie jest to dzieło wybitne ale bardzo dobrze zrobiony film który nikogo nie zawiedzie. Obejrzałem wcześniej kilka dokumentów o Escobarze, przeczytałem książkę jego brata, wiele treści w necie. Tu przez ... więcej

 • Poziom recenzji w Filmweb

  MrFamousDirector ocenił(a) film na 8

  Moim zdaniem tak ordynarna oraz zaściankowa recenzja jak Pana lub Pani "Roy_v_Beck" nie przystoi żeby być opublikowana w takim porządnym portalu jak Filmweb. Proszę Redaktorów/Adminó ;w o zwrócenie uwagi gdyż tak niski poziom zdarza się tutaj bardzo rzadko.

 • Swietny.

  aragon1968 ocenił(a) film na 8

  Obejrzalem cos, co przykuwa do ekranu do ostatniej sceny.