PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786216}

Eskorta

Mile 22
6,2 11 811
ocen
6,2 10 1 11811
Eskorta
powrót do forum filmu Eskorta

Film sprawnie nakręcony, ale jakoś tak ciężko się to ogląda. Czy to ze względu na dialogi, czy może na sposób filmowania. Obejrzałem ze względu na udział Uwaisa. No i on nie zawodzi. Po zatym aktorsko jest przeciętnie, realizacyjnie w miarę sprawnie. Tylko jakoś tak bezreflleksyjnie. Ogląda się to jak zapis streama z jakiejś poprawnie zrealizowanej strzelanki. Jak jest się fanem to można, inaczej - po co? Do piwa, po dniu pracy można obejrzeć. Ale jeśli nie obejrzycie to też nic nie stracicie. A , Whalberg jeszcze w żadnym filmie nie był tak wkurzający. Nie jestem jego fanem, aktorem jest przeciętnym. Ale w tym filmie naprawdę może do siebie zrazić. No ni jak nie czuję sympatii do postaci którą kreuje. O pani L. Cohan nic nie powiem bo widziałem już z nią jakiś film ( nie, nie TWD) i gra cały czas na jedno kopyto. Malkowich pokazał trampki i tyle w temacie. Reszta jest tłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones