PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686419}
7,3 202 201
ocen
7,3 10 1 202201
7,8 47
ocen krytyków
Ex Machina
powrót do forum filmu Ex Machina

........kto z was nie chciałby, ją dosiąść???
Co mam na myśli...
czy nieuniknione jest że za ileśtam lat będziemy się bzykać my faceci z robotami????
Nie uważacie że w ta stronę to zmierza...

ocenił(a) film na 9
Porter_5

Ava.
Mysle ze nie, a nawet jestem pewien ze nie, nawet w odleglej przyszlosci. Chciaz nigdy nie bedzie brakowalo dziwakow, takich jak w obecnych czasach kupujacych sexlalki za kika/ kilkanascie tysiecy dol czy e.

ocenił(a) film na 8
Aretus

kurde... ale ja mówie o czym innym.
Nieaktrakcjny gość.. czyli ok 60% facetów na świecie nie musi chodzic na siłownie. Robi przelew, przychodzi paczka z Pamelą Anderson i zaczyna sie zabawa. To nie lateks. To coś jest ciepłe, wypina się jest mokre i jęczy...
Chodzi mi o to czy technologia nie omota naszych zmysłów......
masakra.......
nie chce zeby mój wnuk walił czajnik z cyckami

ocenił(a) film na 9
Porter_5

O tym samym mowimy. Juz teraz sa takie jak opisales - a takie juz kilkadziesiat tys trzeba zaplacic. Beda dziwacy zawsze, jak i teraz sa. A badz pewien ze 90 % z tych nieatrakcyjnych gosci nie bedzie na takie lalki stac.

ocenił(a) film na 8
Aretus

o tym nie pomyślalem. ze kasa bedzie przeszkadą...
hmmm, chyba ze kredyty

ocenił(a) film na 9
Porter_5

Kredyt? No co Ty,. :D Ogolnie to jakas abstrakcja. Po co wydawac kupe kasy, brac kredyty zeby zbawaiac sie z lalka - a nuz bedzie jakies spiecie ?? :) Przeciez najstartszy zawod swiata byl, jest i bedzie. A z pewnoscia taniej to wyjdzie, dla jakiegos desperata - no i zywa :)

ocenił(a) film na 8
Aretus

no tak tylko biorąc robota ruchasz bez
- fochów
- bez ograniczen anal oral fisting
- bez chorób
- bez możliwości odmowy
rozumiesz?

ocenił(a) film na 9
Porter_5

Ha, ha.. chyba jestes potencjalnym klientem takich lalek.:D Nieee i jeszcze raz nie. Nigdy cos takiego nie nastapi w szerokiej skali. Bedzie bardzo maly odsetek zblazowanych milionerow ktorzy beda sie tak zabawiac i tylko tyle.

ocenił(a) film na 8
Aretus

wali cie.. hehe
ale daje racjonalne argumenty

ocenił(a) film na 9
Porter_5

he, he.. no nie wiem kogo :)

Niee, dajesz jakas abstarkcje. AI tylo po to aby spelnic wszystkie seksualne zachcianki jakiegos ramola zblazowanego, ramola obrzydliwie bogatego - bo powtarzam, takie zabawki ( o ile beda dostepne , a jak nie, to pewnie na czarnym rynku) beda nieslychanie drogie, zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones