PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115057}

Exils

7,4 4 313
ocen
7,4 10 1 4313
6,8 5
ocen krytyków
Exils
powrót do forum filmu Exils

Czy ktoś może już wie w jakim sklepie można ją dostć? Proszę o pomoc bo ścieżka dzwiękowa jest rewelacyjna i nie mogę się doczekać kiedy usłyszę ją jeszcze raz i przeżyyję tą historię na nowo.

ocenił(a) film na 9
Valmont_2

jestem totalnie zakochana w tym soundtracku... słucham go ostatnio na okrągło (niestety, załatwiony drogą nielegalną)

postaraj się też o muzykę z "Vengo" (inny film Gatlifa), myślę,że też Ci się spodoba::::.....

martuss

zgadza się muzyka z filmu jest obledna... a "manifeste" kawalek na samym pczatku filmu po prostu zabija, muzyka to nieodłączny element tego obrazu, tworzy jego klimat, tworzy sam film, ze wzgeldu wlasnie na nią film jest dla mnie jak najbardziej na plus!

ocenił(a) film na 9
Xiao_Mei

Rzeczywiście jest to film w którym muzyka i obraz tworzą nierozerwalną całość. Manifest rozpoczynający film i Trans kończący go robią na mnie największe wrażenie. Niewątpliwie jest to jeden z najlepszych soundtracków ostatnich lat.

Valmont_2

a oto link na edonkey`a

ed2k://|file|tony.gatlif.-.exi ls.192kbps.ripped.by.wawanne.r ar|104704488|0BBDB201EC1040B86 7F357B6677E7DAD|/

Valmont_2

na nerlinie to cudo od paru dni mozna kupić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones