PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5507}

Faceci w czerni

Men in Black
7,1 287 754
oceny
7,1 10 1 287754
6,5 22
oceny krytyków
Faceci w czerni
powrót do forum filmu Faceci w czerni

Kurde. Jestem zmieszany. Z jednej strony było nieźle, z drugiej strony miałem ochote rzucić cegłą w telewizor. Oglądając film na Polsacie nastawiłem się na 4-5 co najmniej kilkuminutowych bloków reklamowych (jak kiedyś dorwę prezesa tej stacji na długość ręki, to 1,5-metrowym gwoździem do ściany przybiję, przez głowę...). W praktyce nie było tak źle. Co prawda były troche za długie, ale jeśli dobrze pamiętam to tylko 3 ( jak ne Polszyt to rewelacja). Aaaallee całe moje w miarę dobre wrażenie popsuł ostatni blok. Ja rozumiem, że ludzie będą ciekawi co będzie potem (jeśli wcześniej nie oglądali), ale żeby puszczać reklamy jakieś kilkadziesiąt sekund przed końcem filmu to trzeba mieć zdrowo narabane we łbie.

kabat

Jak będzisz się wybierać do tego prezesa, zabierz mnie, albo walnij go ode mnie czymś twardym. Reklamy... można zwariować. Ludzie zasypiają albo zapominają, co oglądają, to jest CHORE (te reklamy).

captain_cassidy1912

Załatwione, jak tylko ustale w miarę dokładnie miejsce jego pobytu to skoczę do OBI po młotek i gwoździe, a potem możemy jechać na krucjatę. Przybije sie go do ściany, a potem spali rytualnie na stosie. Przy okazji jakąś imprezę można zorganizować ]:-)
pzdr.

kabat

weźcie i mnie! NIENAWIDZĘ TEGO PANA...... jak on sie wogole nazywa??!

ahcynk

solosz or smth like that?
niewazne!
w kazdym razie "DESKA Z GWOŹDZIEM - PRZEDŁUŻENIE RĘKI" i lejemy tego pazernego $k****ela! Każdy tyle razy mu przyloży ile razy źle pomyślał o tej stacji podczas oglądania filmu! A na koniec każemy mu zeżreć wszystkie pieniądze. Będzie je żarł tak długo (bez popity) aż sie zadławi i zejdzie! Na koniec zatańczymy na jego grobie i rozejdziemy się ze spokojnymi sumieniami do domów :D

moshimosh

Hmmm tak widzę, że nam to ręko/deskozgwoździo/młotko/cok olwiek innego mogącego posłużyć do zadawania bólu-dzieło może sie troche przedłużyć, w końcu każdy chce dodać coś od siebie ]:-) Więc ja od razu mam taki plan. Można tam przy okazji zorganizować kolejną Metalmanię, więc nie dość, że będziemy mieli pełnokrwistą zabawę, to jeszcze muza będzie i może jakąś kameralną czarną mszę się poprowadzi. Nie wiem, złożymy Pana Solorza w ofierze Asmoteuszowi albo Karkonoszowi i będzie fajnie. Krew, flaki i orzeszki ziemne...

kabat

nie wiem czy wiesz ale pisanie brzydkich rzeczy (a juz na pewno grożenie śmiercią) na osoby publiczne może się dla piszącego źle skończyć!
daruj(my) sobie bo jeszcze pan solosz z nudów nam coś wytoczy i co? :D
mnie na to nie stać.. chociaż muszę przyznać że chętnie bym go oklepał deską (bez gwoździa) za profanację sztuki (czyt. film w całości jest sztuką ale szatkowanie go i wciskanie między części gówna to zwyczajna profanacja).
poza tym polsat to telewizja dla ograniczonychh umysłowo matołów i debili a ja się do takich nie zaliczam (HA!), dlatego nie mamy już o czym rozmawiać :F

kabat

No Polsracz lubi odstawiać numery z reklamami. Często jest taka sytuacja: film-reklama-2 minuty filmu-KONIEC - qwa po co wpierniczać reklamy 2 minuty przed koncem filmu????? Albo inna sytuacja: dłuuuuuuugo nie ma reklam od samego początku, a tu nagle pierdolną taką na 15-20 minut - a co tam?! Denerwujący jest też styl: reklamy filmów, reklamy produktów, reklamy filmów, reklamy produktów - wiem, ze zalezy im na kasie, ale czy oni uwazaja telewidzow za kompletnych idiotow i slepakow????

Gh0st

ja zawsze jak na polsacie jest reklama przełączam na 10 minut na inny kanał. krócej u nic reklamy nie trwają.

ocenił(a) film na 9
cannabinol

Rok temu zapłacił Polsat karę za te swoje reklamy, m.in. za to, że po losowaniu Lotka (6 min) puścili jeszcze 6 min reklamy; jak widać nie zmienili tego - znów się pojawiają - znów zapłaci karę - przestaną emitować dobre filmy ;-( za skargi etc.
Szkoda, ale TVN też ma coś do pokazania, więc tylko jestem teraz nastawiony pozytywnie na TVP1, TVP2 i TVN :P

ocenił(a) film na 6
freepick

Zglanować goscia.. ;)

kabat

puszczaja reklamy bo chca miec troche kasy zrozumcie to. Ja od dawna nie oglądam polsatu i nie mam takich problemów a wy dalej ogladajcie te bezmózgie filmy puszczane jeszcze w moim dzieciństwie. Ta stacja powinna dawno upaść ale ma wiernych durnowatych widzów.

dengr

A przecież wystarczy nagrać sobie taki film a potem reklamy przewijać albo poprostu powycinać. Proste ?

ocenił(a) film na 6
torgal

nie kazdy film warto nagrywac (a w przypadku dvd jest to nieodwracalne)........ tyle ze zrozumcie ludziska ze zeby byla kasa na dobre filmy musza byc reklamy, dlatego tvp nie ma (prawie) fajnych filmow. rozwiazaniem bylby np. jeden DLUGI (20min) blok reklamy w srodku filmu - mozna wtedy zrobic cos do jedzenia itp.

użytkownik usunięty
dengr

O ja Cię nie mogę, Dengr! Aleś się bracie wysilił, nie ma co! Mam rozumieć, że z Ciebie to super ambitny kinoman oglądający same nowości i w dodatku super ambitne produkcje? Jeżeli to prawda, to tylko pogratulować, ale chyba kolega o czymś zapomniał:

1. "Ta stacja powinna dawno upaść ale ma wiernych durnowatych widzów." Każdy ma swój gust, a o gustach się nie dyskutuje.

2. "...a wy dalej ogladajcie te bezmózgie filmy puszczane jeszcze w moim dzieciństwie."
Fakt - film swoje lata już ma, ale czas nie stoi w miejscu. Nowości też się kiedyś zestarzeją, poza tym większość nowych produkcji ani trochę ambicją nie grzeszy.

3. "Puszczają reklamy, bo chcą mieć trochę kasy, zrozumcie to."
Kochany, doskonale rozumiemy, nie urodziliśmy się wczoraj. Nie chodzi o to, że w ogóle puszczają reklamy, tylko że robią to kilkadziesiąt sekund przed końcem filmu. Na drugi raz czytaj uważnie.
Pozdro!

ocenił(a) film na 10
dengr

Stwierdzenie, że "chcą mieć troche kasy" wogóle do mnie nie przemawia. Pomyslcie ludzie "troche kasy" to Polsracz zarabiał jak jeszcze "Disco Relaks" i erotyczne reklamy typu 0-700 były puszczane. W tej chwili to jest potęga, która nie przejmuje sie zbytnio o klienta, tylko wciska mu na siłę reklamy proszków w trakcie filmów bo wie, że taka reklama łatwiej dojdzie do odbiorcy. Rozumiem że każdy ma swoje potrzeby (nawet prezes stacji), ale tak jak wspomniał kolega wyżej, film jest sztuką, a sztuki się nie profanuje. Takie jest moje zdanie, na ten temat.

kabat

rany posyp jeszcze solą - te co nie posolone zalej sokiem z cytryny... a te co uchroniły się przed dwoma wcześniejszymi specyfikami zalej wódką :D:D:D

ocenił(a) film na 9
kabat

Przeczytałem tylko pierwszy komentarz. Wprawdzie już dużo czasu minęło, ale gdybyś do niego szedł, to weź mu puść ten jego polsat i pokaż mu 15-sto minutowe bloki reklamowe w trakcie najciekawszych filmów. Aaa... I gdybyś miał pod ręką coś w stylu łomu to zostaw za mnie ślad...

kabat

Polsat już dawno "stracił fason". Filmy zaczynają się z opóźnieniem, przerwy reklamowe trwają tyle, że z powodzeniem mogę wyjść z psem na spacer, a repertuar ten sam co jakieś 5 lat temu.

kabat

Ani mi w głowie bronić Polsatu ale jeżeli uważasz że na TVN reklam będzie mniej to się mylisz. Polsat miał taki czas że faktycznie emitował najwięcej reklam ale jak ktoś słusznie zauważył była z tego afera więc dzisiaj ma mniej więcej tyle reklam co TVN i też co 5 lat powtarza repertuar.

Pablo991i9

TVN daje nowsze filmy niż Polsat. Co prawda też puszcza często te same filmy "Zabójcza Broń", wczorajszy "Ostatni Samuraj" ale puszcza wiele nowych filmów. Ot np. w ten czwartek o 21:30 będzie leciał "To nie jest kraj dla starych ludzi". Ale pewnie reklamy będą 20 minutowe :P.

kabat

Idę z Wami! Masz mój tasak...

kabat

no, ja przez to nic z ojca chrzestnego nie pamiętałem co było przed reklamami, NIC

KiKfilmOWIEC

Ja od paru lat nie oglądam ani Polshitu, ani TVN, ale nie tylko z powodu tych reklam. Wolę płytę, albo z Internetu. Dawniej można było zrobić sobie w czasie reklam herbatkę, albo 2 kanapeczki i jeszcze odcedzić kartofelki. Dziś mógłbym do tego wszystkiego jeszcze zrobić jajecznicę i reklamy dalej by leciały... Wiem, bo niedawno włączyłem sobie Polshita i na własne oczy widziałem tę żenującą farsę i robienie z widza balona. Więc mylą się ci, którzy uważają, że musi być tyle reklam, bo oni muszą na siebie zarobić. Jakoś wtedy nie poszli z torbami.
Ale nie ekscytujmy się tak bardzo. TV "publiczna" też jest niewiele lepsza, choć podobno ma jeszcze kasę z abonamentu i reklam nie powinno być zbyt dużo. Stosuje taki zabieg, że po kilkuminutowym bloku reklamowym wrzuca parę zapowiedzi programowych, bądź kilkuminutowy monolog prezenterki do widzów, by za chwilę znów odpalić parę reklam, co ma odwrócić uwagę widza od faktu, że w istocie to jest cały blok reklamowy, w prawie mniej więcej tak długi jak w stacjach komercyjnych.
Metoda z przybijaniem Solorza gwoździami jest kiepska, bo zaraz na jego stołek wsadziliby innego libertyna;-) Istnieją firmy, które badają oglądalność, więc muszą dzwonić do iluś ludzi i pytać czy Pan/Pani oglądała poniedziałkowy ostatni megahit Polsatu i jedynym sposobem jest - gdy zadzwonią akurat do Was - powiedzieć, że nie, ponieważ bojkotujecie tę stację za te megabloki reklamowe. Nawet gdybyście akurat ten megahit oglądali, przecież nikt tego nie sprawdzi.

użytkownik usunięty
kabat

cóż on się na reklamach wzbogaca. lecz też się do akcji dołączam , - statek titanic się zawala akcja się zaczyna a tu tram tam tam reklama polsatu , i weź tu człowieku nie uśnij o północy. a teraz jest już odwrotnie polsat ma mniej reklam a tvn znowu ich napieprza na maksa , pamiętam jak oglądałam ring , przez reklamy tracił klimat ,puszczony został o późnej porze i nie mogłam spokojnie oglądnąć z rodziną. przesranka. Nic dodać , nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones