PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607228}
6,3 3
oceny
6,3 10 1 3

Fallout
powrót do forum filmu Fallout

Ma to związek z serią gier Fallout???

ocenił(a) film na 7
_guchy_

Zobaczyć można online na www.movie2k.to/Fallout-watch-movie-2283787.html, a co do związku z grami... hmm, grałem tylko w "jedynkę" i wg mnie nie jest to powiązane ze światem gry, chociaż pewne elementy są podobne ale w filmie trochę przesadzono z efektami, do tego jakieś lasery i inne dziwadła. Fabuła wygląda mniej więcej tak: zostaje wysłany kilkuosobowy oddział, który oczyszcza sektor z wrogów zabijając ich na różne sposoby. Ci "źli" są w maskach p.gazowych, "dobrych" dodatkowo ubezpiecza snajper, później następuje pewne zdarzenie (nie chcę zbytnio spoilerować), po czym akcja przenosi się do bazy i zaczyna się eksperyment, mający na celu odkrycie co poszło nie tak. Film trwa 16 min i odnosiłem wrażenie jakby twórcy chcieli upchnąć jak najwięcej bajerów, są mapy holograficzne, wszystko jest dla mnie nazbyt kolorowe, jakieś takie sztuczne. Przez moment myślałem, że to jakiś żart typu 2 zespoły grają w "capture the flag", jedni strzelają na czerwono, drudzy na niebiesko, na szczęście akcja w bazie jest moim zdaniem ciekawsza, chociaż w niczym nie zaskakuje. Wolę już Falloutowe filmiki, których pełno na YT, niestety nie podam konkretnych tytułów, bo nie pamiętam ale one mają klimat Fallaouta wyczuwalny od razu, dlatego polecam tam szukać - ciągle powstają nowe produkcje, jest nawet seria w odcinkach. Co do w/w filmu to warto sprawdzić, te 16 min zlatuje b. szybko, ode mnie naciągane 7 ze względu na inny sposób ukazania akcji, dynamiczny montaż, wygląd niektórych gadżetów, wnętrz i statków.

ocenił(a) film na 6
Pyrogenus

Niestety, wymagają założenia konta. Nie dam im tej satysfakcji...

ocenił(a) film na 7
_guchy_

Nic nie zakładaj, tylko w lewym górnym rogu masz 2 serwery, na których jest film, sprawdziłem przed chwilą Fleon, później klikasz watch online na nowej stronie, zamykasz kilka reklam i klikasz na trójkąt/Play. Film mi odpalił bezproblemowo, a jakby był bardziej znany to masz wtedy więcej serwerów do wyboru i odpalasz film w tym oknie playera na stronce. Jedyne co, to może nie masz jakiegoś sieciowego kodeku lub playera, ostatnio oglądałem jakiś azjatycki horror na innej stronce i musiałem pobrać BaiduPlayer - myślałem, że jakiś spyware czy inny syf ale o dziwo okazał się playerem.

ocenił(a) film na 6
Pyrogenus

Mnie niestety żadne nowe okno nie wyskoczyło, zaś klikając na DL, Play i Watch, kazało mi: instalować pluginy, ściągać kodeki, ściągać flvplayer, zakładać konto, a nawet w pewnym momencie chcieli żebym podał nr tel (!) - innymi słowy SPAM.
Ale dzięki linkowi do IMDB i temu, że się poirytowałem, poszukałem innego źródła.
Oto on, jakości HD tu nie ma, ale przynajmnmiej od razu leci film, bez udziwnień.
http://www.solarmovie.so/link/play/1109398/
A tobie, Pyrogenus, dzięki za cierpliwość ;)
Ave.

ocenił(a) film na 6
_guchy_

Aha:
Sam filmik faktycznie, przewidywalny, jedynie 'grupowe wyjście z ognia' było nieprzewidywalne ;) Ale cokolwiek by w tym filmiku wypominać/wychwalać, to i tak jakość dźwiękowa dialogów (i ich drętwość) jest najsłabsza ze wszystkiego, chyba rozmowy nagrywali z mikrofonu przytwierdzonego do kamery.
Jako że to chyba 'samoprodukcja' to dam 6/10

_guchy_

Już nie można obejrzeć :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones