PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877030}
5,5 4 614
ocen
5,5 10 1 4614
5,9 9
ocen krytyków
Fanfik
powrót do forum filmu Fanfik

i już wszyscy wiemy, o czym będzie to dzieło xD

ocenił(a) film na 9
Reinah

Jest na podstawie książek, więc wiadomo o czym jest film. Jak ci nie pasuje, to nie oglądaj

Reinah

O odgłosie pękających dup co poniektórych użytkowników FW.

nikike

Nic takiego nie napisałam. Dla mnie to po prostu kolejny odgrzewany kotlet.

ocenił(a) film na 7
Reinah

trzeba mieć bardzo smutne życie, żeby dalej płakać nad tym, że platformy streamingowe wypuszczają filmy i seriale z osobami LGBT. Wracaj do TVP oglądać twoją idealną rzeczywistość

sadgatka

a coś Ci nie pasuje w hetero? wracaj ogladac tvn tam ci berecik juz widze niezle zryli

ocenił(a) film na 7
Gorefest

a gdzie mam problem do hetero? po czym twój mały móżdżek to wywnioskował? i nie muszę oglądać tvn żeby stwierdzić, że tym samym ludziom, którym nie pasuje lgbt w serialach na netfliksie, świetnie spodobałyby się treści puszczane na tvp

sadgatka

I tu się mylisz, bo nie pasuje mi ani jedno, ani drugie, ale najwyraźniej taka opcja wykracza poza twoje schematyczne myślenie xD

sadgatka

Powtórzę to, co wyżej: odgrzewany kotlet. Nie oglądam tego typu produkcji, ale nie ze względu na to, że nie wnoszą one kompletnie nic nowego do tematu. Jak dla mnie strata czasu.

Reinah

*Nie oglądam tego typu produkcji ze względu na to, że nie wnoszą one kompletnie nic nowego do tematu. (ech, wklejam całe poprawione zdanie, bo nie mogę edytować komentarza)

Reinah

Jak niewiele trzeba, żeby striggerować elgiebetuff.

PPS

Jak widać xD

Reinah

Wiadomo. Netflix to niestety homopropaganda

ocenił(a) film na 1
minek93

Dokladnie

ocenił(a) film na 7
Reinah

o twoim starym?

Temahemm

O dwóch starych.

Reinah

#SpotOn

ocenił(a) film na 7
Reinah

Rety, typie... to już nudne

ggajewski2

O co ty się w ogóle prujesz? xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones