PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877030}
5,5 4 606
ocen
5,5 10 1 4606
5,9 9
ocen krytyków
Fanfik
powrót do forum filmu Fanfik

Film przekolorowany do granic możliwości. Fajnie gdyby tak wyglądała polska szkoła i fajnie gdyby nastolatki był takie mądre w swojej głupocie. Przepełniony pozytywnym przesłaniem, szkoda że jest to tak bardzo odrealnione.

ocenił(a) film na 7
fizzlymike

Też mnie pozytywnie zaskoczył. Co do odrealnienia to tak, jest mocno odrealniony, ale myślę, że i tego potrzeba, a nie tylko pokazywania (też zazwyczaj w hiperboli), jakie wszystko jest złe, brudne, bez cienia nadziei. A i wspierający rodzice się znajdą. Z resztą ojciec Tośka zreflektował się po rozmowie z ojcem Konrada, który z resztą sam przyznał, że na początku miał problem z akceptacją syna.

ocenił(a) film na 7
fizzlymike

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. W Poznaniu jest takie liceum prywatne. Mamy tam taką mądrą młodzież - każdy może być sobą, nikt nie wytyka na korytarzu jak chłopaki chodzą ze sobą. W każdej klasie jest przynajmniej jedna osoba w procesie tranzycji. Naprawdę młodzież z otwartymi umysłami, dojrzali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones