PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 914
ocen
7,0 10 1 216914
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Nie wiem czym się wszyscy zachwycają. Nudny film fabula trywialna zmarnowałam 2h zycia..

ocenił(a) film na 10
Lilly878

Fabuła trywialna a Niezgodna na 10 ? Można powiedzieć że fabuła nie jest silnym aspektem filmu to fakt, ale w tym przypadku raczej nie chodzi o fabułę.

ocenił(a) film na 5
LoczekCraft

Gdyby Harry Potter nie miał dobrej fabuły to świat by o nim nie słyszał. Właśnie w takich filmach jest ona potrzebna, żeby widza wciągnąć w swój świat. Tutaj nie ma nawet solidnego zwrotu akcji czy jakiegoś zaskoczenia, a przecież Rowling nie raz w książkach HP pokazała jak fajnie potrafi snuć intrygi. Nie wiem czy ta kiepska fabuła wynika z nieobeznania Rowling w pisaniu scenariusza czy z rozciągnięcia opowieści na kilka filmów.

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

Fabuła w pierwszym HP, zarówno filmie jak i książce była ... no była sobie, żeby fajne rzeczy miały tło. Dopiero z upływem czasu nabierała wagi. Ja osobiście sądzę że ten film jest przyjemniejszy niż wszystkie filmy z serii.

użytkownik usunięty
Anthrax91

niby tak ale problem w filmach Pottera fabuła też była części 4,5,6 no swoją drogą tylko pierwsze trzy części i dwie ostatnie miały dobrą fabułę....


Faktycznie ta intryga w FZ zrobiona przez Rowling jest taka bez zaskoczenia czegoś zabrakło

rozciągnięcia? Wątpię przecież to dopiero pierwszy film i nie wiemy jaką drogą pójdą dalej...

To prędzej chociaż dla mnie i tak dobrze napisała ten scenariusz...

użytkownik usunięty
Lilly878

o matko... Niezgodna zbuntowana transformers czas ultrona na 10 ....

ocenił(a) film na 8

I co z tego? Każdy ma swój gust i nie wiem czemu, ale w dalszym ciągu nie możesz się z tym pogodzić.

użytkownik usunięty
paula0fm

a moim się umieją pogodzić? no widzisz nie bardzo ale pewnie nie zaglądasz na forum SW TFA...

ocenił(a) film na 8

Fakt, już nie zaglądam. Minie już prawie rok od premiery, więc nic nowego/ciekawego nie wypłynie. A to, że masz tam jakieś zwady i ktoś nie może się pogodzić z Twoją oceną filmu, nie usprawiedliwia cię od czynienia tego samego pod względem innego filmu.

użytkownik usunięty
paula0fm

to dobrze, bo jeszcze by cię głowa rozbolała ... i to z epizodu VII przejdzie na kolejne fora SW i będzie ten sam syf jeszcze większy...

jak to nie? skoro według Rylotha emocje ponoszą? może mnie też ponoszą więc jak najbardziej usprawiedliwia...

swoją drogą niby się nie zgadzam z tym że ktoś ma inne zdanie niż ja http://www.filmweb.pl/film/Fantastyczne+zwierz%C4%99ta+i+jak+je+znale%C5%BA%C4%8 7-2016-697720/discussion/G%C5%82upi+-+po+prostu,2838884 to trochę zmienia postać rzeczy... wiesz dlaczego? bo przynajmniej coś napisał a tu nawet żadnych argumentów... a filmy w gorszych wydaniach ocenia wyżej niż ten coś nie halo to jakby ocenić zmierzch na 10 a Odyseję Kosmiczną na 1 i jesteśmy w punkcie wyjścia...

ocenił(a) film na 8

''a filmy w gorszych wydaniach ocenia wyżej niż ten coś nie halo to jakby ocenić zmierzch na 10 a Odyseję Kosmiczną na 1 ''

Przecież ci tłumaczę, że każdy ma inny gust XD Inni lubią Zmierzch i inne romanse, niektórzy lubią fantastykę a są i tacy którzy tylko oglądają kino niezależne. To, że ludzie pójdą na film o tematyce, która im do końca nie odpowiada to nie znaczy, że trollują. Po prostu mogą pójść ciekawości lub ktoś ich namówi. I mają prawo wyrazić swoją opinię.

''jak to nie? skoro według Rylotha emocje ponoszą? może mnie też ponoszą więc jak najbardziej usprawiedliwia...''

A Ty dalej o tym Rylocie XD. Ile to już czasu?

użytkownik usunięty
paula0fm

wiem...

mam prawo zwłaszcza po tym co zrobił...

ocenił(a) film na 8

A co takiego karygodnego zrobił? xD

Piszesz, że wiesz ale i tak potem swoje robisz. xD

użytkownik usunięty
paula0fm

prowokuje i to bardzo w chamski sposób...

nie zawsze :)

ocenił(a) film na 8

Pokaż mi gdzie prowokuje?

użytkownik usunięty
paula0fm

blog Sentii czytaj od strony 60 chyba i dalej. Forum TFA i nie nie mówię tylko o prowokacje do mnie ale i do innych osób nawet i do Sentii

"i to z epizodu VII przejdzie na kolejne fora SW i będzie ten sam syf jeszcze większy.." ― o kierwa xDDDDDDDDDDDD powiedział ten, co sam ten syf tam po części robi.

użytkownik usunięty
Ivelise

no robię :P i co w związku z tym? hmmm nic... bo tą gównoburzę to nie ja zacząłem... a ci którzy krytykują film... ja walczę z chamstwem ...

A pierdyknij Ty się w łeb chłopcze XDDDDDDDDD
Jaką gównobrzę? Komuś się nie podoba film, więc mówi o tym głośno na forum, które (co może Ci się wydać niewiarygodne) do tego służy, a dla Ciebie to trolling? Pozdro. XD

użytkownik usunięty
Ivelise

ty chyba nie jesteś w temacie... więc nie będę z tobą gadać mi nie chodzi o te sku**** oceny chodzi mi o chamstwo. Zajrzyj w temat Rylotha, poczytaj dyskusję jego Sentii i jeszcze innego użytkownika może będziesz wiedzieć o co mi chodzi... a nie oszukujcie się dalej...

Daj linka to się chętnie zapoznam z tematem i znowu udowodnię swą rację. :)

użytkownik usunięty
Ivelise

nie będę dawać linka bo będzie że poszedłem do was na skargę masz temat Rylotha na TFA domyśl się który i tyle...

Nie chce mi się szukać. Nevermind.
Nie pojmuję po co siedzisz na forum filmu sprzed roku i odwalasz cyrki? :)))

użytkownik usunięty
Ivelise

może i dobrze szkoda twoich nerwów

nawet by mnie tam nie było gdyby nie Ryloth...

I tak teraz siedzę częściej na bastionie Polskich fanów SW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones