PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 816
ocen
4,9 10 1 3816
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Mówiąc szczerze, czytając książki inaczej sobie ich wyobrażałam.
Nie wiem czy jest to tylko moje odczucie, czy aktorzy wybrani do odgrywania głównych ról nie pasują do książkowych Neta, Niki i Felixa? c:

strasznik_xo

Zgadzam się ;]

strasznik_xo

Nie odpowiadają mi trochę aktorzy grający Felixa i Neta. Nika jest ok :)

PrzywozicielPizzy

No niby Nika okej, ale jednak i tak według mnie powinna tą rolę grać inna aktorka. c;

ocenił(a) film na 5
strasznik_xo

mam dokładnie takie same odczucia, oglądając zwiastun już mi się chłopaki mylili... tzn. nie myślałem że to oni ;/

sailor_2011

Zgadzam się z waszym zdaniem. Czytając książki główni bohaterowie wyglądali zupełnie inaczej w moich oczach, a Nika w szczególności ; / ;c

ocenił(a) film na 7
misiak8422

Ja to widzę tak:
Felix - w książce wyobrażałem go sobie prawie identycznie jeśli chodzi o wygląd z charakteru myślę że powinien być bardziej poważny. Mimo to scena w czwartym wymiarze jeśli chodzi o jego grę aktorską jak dla mnie rewelka. 9/10

Net - z wyglądu nie przypomina Neta:( lecz dokładnie odwzorowuje jego charakter opisany w książce P. Rafała Kosika (przynajmniej moim zdaniem) 8,5/10

Nika - Podobna z wyglądu lecz mam małe zastrzeżenia - ogólnie oceniam na 8/10

Manfred (a właściwie jego głos) - Cieniutko choć mogło być gorzej. Wkurza mnie ta ironia z jaką mówił p. Cezary Pazura grając Manfreda. Ocena 6,5/10

Razem cały film oceniam na 9/10 i uważam że jest absolutnie warty obejrzenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones