PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 816
ocen
4,9 10 1 3816
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Dla mnie aktor grający Neta nie pasuje. Bardziej Kamil Kiler podobałby mi się w tej roli. Bardziej w taki sposób wyobrażałam sobie Neta.

ocenił(a) film na 5
honam093

Popieram. W książce Net był przystojny i zabawny, ale jakoś w filmie na takiego nie wygląda... No cóż, zobaczymy. Książka bardzo mi się podobała ale postacie wszystkie wyobrażałam sobie totalnie inaczej.

flykaro

Dla mnie Neta powinien zagrać aktor grający Felixa i na odwrót :D

ocenił(a) film na 5
honam093

no niegłupie ;)

flykaro

Właśnie, że głupie.

honam093

A mi się Net podoba.

flykaro

Gdzie było napisane, że był przystojny? Poza tym, to kwestia gustu.

ocenił(a) film na 7
honam093

Mówiono o tym setki razy, ale nie tak łatwo było panu Kosikowi wybrać KOGOKOLWIEK, kto byłby podobny do książkowych bohaterów i nie grał jak KOMPLETNE DREWNO. Proces wyłaniania obsady był długi, żmudny i pracochłonny. Poza tym z reżyserem trzeba się było dosłownie targować o to, by Nika była ruda i nosiła glany, a nie np. trampki. Na niektóre "błędy" w oczach czytelników serii państwo Kosikowie musieli się z ciężkim sercem zgodzić. Jeśli nie wierzycie - zajrzyjcie na stronę filmu na facebooku albo wybierzcie się na spotkanie na trasie Felixobusa. O tych wszystkich rzeczach mówił pan Kosik osobiście grupie fanów z forum FNiN na konwentach.

ocenił(a) film na 7
an_addict

Zgadzam się z tobą addict:) Z resztą akurat Net mi się spodobał. Wygląd Felixowaty ale wydaje mi się że jego postać jest dobrze odwzorowana w filmie

ocenił(a) film na 7
THEX905

Też tak myślę. Był super, zna się na rzeczy.

ocenił(a) film na 3
pretty_impressed

No cóż, pewnie również bym o takich sprawach wiedziała, gdyby Felixobus szerokim łukiem nie ominął cudnego świętokrzyskiego! :)
Jestem świeżo po obejrzeniu filmu i zdecydowanie załamał mnie Felix. Kamil Klier naprawdę kiepski. Net jakoś się broni, a Nika wypadła bardzo fajnie.

ocenił(a) film na 7
Fabulous_Killjoy

Wychodzi na to że każdy ma swoje zdanie - mi felix się podobał bardziej od neta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones