PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 816
ocen
4,9 10 1 3816
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

nie, nie i jeszcze raz nie. nie przyjmuję tego do wiadomości. Pazura jest świetny, uwielbiam go jako aktora, komika i w podkładaniu głosu też, ale z drugiej strony kocham też moje wyobrażenie o Manfredzie i ono mi się KOMPLETNIE nie zgadza z Panem Pazurą, więc jeszcze raz: nie, nie nie!

pinka1801

chodzi mi o głos, oczywiście... ale to też ważne!!!

ocenił(a) film na 4
pinka1801

Mnie też głos pana Pazury zupełnie nie pasuje do Manfreda...

ocenił(a) film na 6
pinka1801

a mnie z kolei bardzo pasuje, tak go sobie wyobrażałam :D

użytkownik usunięty
pinka1801

nie znoszę Cezarego Pazury, jest jednym z tych aktorów, którzy mnie irytują (i nie całkiem wiem czemu), ale Sida w Epoce Lodowcowej podłożył genialnie (choć to specyficzna rola) więc staram się nie podchodzić do tego całkiem negatywnie. Ale wolałabym inny, nieznany głos.

ocenił(a) film na 7
pinka1801

Idź się popłacz z tego powodu. Ten film nie jest robiony pod ciebie.

an_addict

Fakt, że ten film nie jest robiony pode mnie nie oznacza, że nie mam prawa wyrażać swojego zdania. Zdaję sobie jednak sprawę, że możesz tego nie rozumieć. To z kolei jest Twoje prawo :P Pozdrawiam i nie fatyguj się odpowiedzią. ;)

ocenił(a) film na 7
pinka1801

A jednak. Jedna rzecz: sposób, w jaki to wyraziłaś... "zabawny".

an_addict

Każdy ma prawo do własnego zdania, ja akurat lubię Pazurę, ale tez mi głos do Manfreda nie pasuje.

ocenił(a) film na 7
pinka1801

Tak. Ten głos jest wkurzający z dwóch powodów:

1. Cezary Pazura mówił w filmie zbyt ironicznie przez co cała Manfredowa postać traciła swój zabawny charakter i wydawała się być obrażona na cały świat tylko dlatego, że w ogóle została stworzona

2. Głos AI wyobrażałem sobie na bardziej metaliczny a nie wydubbingowany przez aktora. Wtedy postać traci troche sens:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones