PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 816
ocen
4,9 10 1 3816
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Dorastałam równolegle z bohaterami :) Pamiętam: pierwsza klasa gimnazjum, nowe twarze, a na rozpoczęcie roku szkolnego dostałam od mamy pierwszą część F,NiN. Od razu zauroczyłam się Felixem <3 Mam szczęście i w klasie mam kilka koleżanek, które też są fankami serii. Teraz mam w domu specjalną półkę na wszystkie części i każdą przeczytałam co najmniej dwa razy. A wy jakie emocje macie związane z serią? Czytanie ,,Trzeciej Kuzynki" w nocy ^^, a potem strach pójść do łazienki :0

Yako1997

To prawda :) "Trzecia Kuzynka" była mroczna. Chociaż po przeczytaniu fragmentu w domu w "Pułapce Nieśmiertelności" bałem się nawet podnieść głowę znad książki :) Oczywiście mam wszystkie części w domu i na film też z przyjemnością pójdę, mam nadzieję że będzie dobry :) Jednak moim zdaniem zagrywką poniżej pasa było podzielenie nowej historii na dwie części, nie lubię tego, a wręcz nie cierpię :) dręczy mnie to w wielu książkach.

ocenił(a) film na 7
abccba111

Też mam czasami takie przebłyski z momentów w których pierwszy raz czytałem serię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones