PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 816
ocen
4,9 10 1 3816
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Witam:)
Moim zdaniem film mimo, że jest rewelacyjny ma mały potencjał. Osobiście uważam że to wina słabej reklamy. Dlatego drodzy filmwebowcy oraz fani serii FNIN. Moment w którym możemy coś zrobić nie będzie trwał długo. Pomyślcie o tym że film miał dość mały budżet a mimo wszystko były w nim fajne efekty specjalne i bardzo mi się przez to spodobał. Uważam że jest warty polecenia.

Wyobraźcie sobie ekranizację innych części np. Świata Zero czy Buntu Maszyn. To czy zostaną zrealizowane zależy od nas! Kino wcale nie jest drogie! Zamiast myśleć że trzeba mieć kasę na duży słony popcorn i colę wystarczy kupić średni albo w ogóle nic nie kupować. To nie jest duży wydatek (kosztuje mniej niż książka) a może spowodować ekranizacje kolejnych części.

FILM NIE JEST TAK ZŁY NA JAKI MOGŁO BY SIĘ WYDAWAĆ! Nie oceniaj książki/filmu po okładce/zwiastunach.

ocenił(a) film na 7
THEX905

"Hejtując" ten film wcale nie pomagacie w nagraniu kolejnych lepszych części:) Nie mówię że ni można mieć własnego zdania tylko chcę powiedzieć, że filmy dla młodzieży są nowością jeśli chodzi o polski rynek filmowy. Powinniśmy nie patrzeć na to tak jak na amerykańskie superprodukcje gdzie budżet filmu ma 300 mld dolarów zamiast polskich 8 milionów złotych.

Zanim dacie zły komentarz itp. pomyślcie o tym jakie to może mieć później skutki - Teoretycznie Możliwa Katastrofa się kłania

THEX905

Spokojnie :) . Na razie ocena społeczności to "bardzo dobry" więc film został, moim zdaniem przyjęty dobrze. Jeszcze nie oglądałem i do kina chyba nie pójdę bo brak mi czasu jak i pieniędzy :( . Ale jeśli wyjdzie na DVD, to na pewno się skuszę.

ocenił(a) film na 8
THEX905

Najbardziej bym chciała zobaczyć ekranizację "Pałacu Snów" :)

Agness_92

A ja 3 kuzynki :D

ocenił(a) film na 3
kezs

Ja też Trzeciej Kuzynki :>

ocenił(a) film na 7
Nefeid

A ja buntu maszyn lub pełnej ekranizacji TMK wraz za warszawą z przyszłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones