PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 816
ocen
4,9 10 1 3816
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

...a to wszystko w półtorej godziny. Brawa dla Pana reżysera. Oczywiście było też wiele
innych czynników wpływających na moją pozytywną ocenę jak np. nawiązanie do książki
Kinga "Pod kopułą", ale to były smaczki dla bardziej wytrawnych widzów.

Streszczając - nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na ten film. Prawie cały czas miałem
łzy w oczach... Oczywiście ze śmiechu.

miknios

Mógłbyś sprecyzować opinię? Jestem informatykiem, fanem SF po 30-tce, lubię twórczość Rafała Kosika. Warto czy nie?

ocenił(a) film na 10
Prorok_Lebioda

Tak szczerze to niestety nie. Film o niczym, nędzna gra aktorska no i efekty bardziej pasują do jakiegoś amatorskiego filmiku na yt. (Wiem nie o to chodzi w filmie, ale bez przesady)
Ja z kolei jestem młodym wilkiem i zamiast czuć zażenowanie przez cały film śmiałem się z tego co dzieje się na ekranie.

ocenił(a) film na 7
Prorok_Lebioda

Nie jest tak źle. Ja uważam że warto obejrzeć. Jak lubisz twórczość P. Rafała Kosika to nie będziesz zawiedziony z filmu tym bardziej że jest zrobiony tak, że prosi się o kolejną bardziej dopracowaną część:)
Lecz to czy ona powstanie zależy między innymi od Ciebie Proroku.
W końcu z czegoś trzeba zebrać kasę na kolejny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones