PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014053}
6,5 2 564
oceny
6,5 10 1 2564
4,5 11
ocen krytyków
Figurant
powrót do forum filmu Figurant

Zaciekawiły mnie opinie na temat tego filmu dlatego bardzo się cieszę, że jest Filmweb, na którym można dowiedzieć się czegoś więcej. Smuci mnie zbyt niska ocena, ale rozumiem, że są różne gusta... Muszę bardzo pochwalić obsadę, w szczególności Mateusza Więcławka - to świetny aktor. Mam nadzieję, że zobaczymy go jeszcze w niejednej produkcji. Podniosła muzyka i to, że film jest czarno-biały sprawia, że ogląda się go z jeszcze większym zaciekawieniem. Osobiście zachęcam do zobaczenia Figuranta. Jest to dramat, ale jak lubicie ten gatunek to myślę, że Wam podpasuje. Jeśli ktoś oglądał to co sądzicie? Na co zwróciliście najbardziej uwagę?

ocenił(a) film na 10
Izazaza

Byłem w kinie, film oceniam bardzo pozytywnie - przede wszystkim oparty jest na faktach i porusza wiele aspektów z życia oraz polityki w tamtych czasach. Również walor edukacyjny jest dla mnie wyjątkowo ważny. Zwróciłem również uwagę na obsadę aktorską. Myślę, że film jest doskonały zarówno dla nastolatków jak i dla starszego pokolenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones