PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014053}
6,5 2 551
ocen
6,5 10 1 2551
4,5 11
ocen krytyków
Figurant
powrót do forum filmu Figurant

Bardzo dobra polska produkcja. Film jak i zdjęcia mają niepowtarzalny klimat. W kwestii filmu to może się wydawać, że skoro to dramat to będzie ciężki, ale ja osobiście jestem pod wrażeniem. Zdjęcia również mnie zachwyciły. Idealnie oddają powagę chwili. Co myślicie?

Gosiagje

Ja nie nudziłam się ani chwili :) siedziałam wklejona w ekran cały czas. Kocham właśnie tego typu produkcje. Już sam zwiastun przekonał mnie, że ten film nie może być zły. Ocena ,,Figuranta" na Filmwebie jest zdecydowanie zbyt niska.

Gosiagje

Dobry film, ciekawy od początku do końca. Lubię filmy oparte na faktach. Ten był nieco nietypowy, więc powiało świeżością. Wiadomo, że ideałów nie ma, ale ten zdobył dość wysoką pozycję na mojej liście.

Gosiagje

Właśnie myślałem, że będzie za ciężki dla mnie, ale okazało się, że całkiem spoko polski film. Poszedłem za namową znajomych i nieźle się zaskoczyłem. Polecam. Jery.

ocenił(a) film na 9
Gosiagje

Mocna i wciągająca historia oparta na faktach. Film jest świetnie zrobiony i jak dla mnie super zagrany

ocenił(a) film na 8
Gosiagje

Film uniwersalny - dla ludzi, którzy znają czasy komunistyczne oraz dla młodzieży, która może wzbogacić swoją wiedzę. Piękna muzyka, kostiumy... całość dopracowana na 100%. Moja rodzina, z którą wybrałam się na film potwierdza, że tak wyglądały tamte czasy i tak się wtedy żyło.

ocenił(a) film na 9
Gosiagje

Dla mnie "ciężki" nie był. Zmuszający do refleksji na pewno, ale całość jest jakoś tak zgrabnie podana, że mimo jednak trudnej fabuły film w ogóle nie przytłacza. Zgadzam się z wami, że bardzo dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones