PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014053}
6,5 2 548
ocen
6,5 10 1 2548
4,5 11
ocen krytyków
Figurant
powrót do forum filmu Figurant

"Figurant" to dynamiczne kino z wartką akcją. Nie sądziłem że w Polsce może powstać taki film o agentach i podsłuchach. Rewelacyjny Mateusz Więcławek. Inni aktorzy też wypadają bardzo dobrze.

sochawik

Świetnie zagrał, ale mi bardziej podobała sie rola Marianny Zydek , która grała filmową Martę- rewelacyjna rola.

Lencuszka

swietna babka, chociaz dopiero poznales jej dorobek aktorski po tym filmie

Lencuszka

Zdecydowanie lepsza rola Pani marianny, chociaz owszem - obie zagrane bardzo przyzwoicie

ocenił(a) film na 9
Lencuszka

Dla mnie to tez najlepsza rola w tym filmie.

ocenił(a) film na 10
sochawik

Wieclawek jest jednym z mocniejszych punktow tego widowiska filmowego. Na plus

ocenił(a) film na 9
kamila_gryz

Podziwiam aktora Zagrał doskonale tak obrzydliwa postać Ich pokolenie żyje wśród nas i ma się dobrze Szkoda !! Wtedy księża byli wspaniali

mit_68

glowny protagonista BAAAARDZO na plus, swietnie dobrany aktor

sochawik

Mateusz Więcławek to naprawde swietny aktor - mlody, zdolny i jeszcze nie zblazowany. W mojej opinii to nadzieja pokolenia mlodych aktorow. A Wy, co uwazacie? Zapraszam do dyskusji

ocenił(a) film na 9
Betty_Lou

Myślę, że po roli w Figurancie posypią się propozycje na kolejne filmy. Bardzo dobrze, bo zdecydowanie zasłużył.

ocenił(a) film na 9
kondziu_b

Był świetny, według mnie to jego najlepsza rola.

sochawik

Ten film zdecydowanie jest przezyciem nie tylko historycznym, ale i w ogromnej czesci rowniez artystycznym.

sochawik

Również podziwiam grę aktorską w tym filmie. Nie tylko Mateusza Więcławka, ale też innych jak Adriana Brząkała czy Macieja Mikołajczyka. Świetna, dopracowana fabuła i unikatowy klimat.

annaporto

nasz duet bardzo udany - rosna nam prawdziwe mlode talenty

sochawik

No akcja muszę przyznać dobra i człowiek siedzi w tym fotelu skupiony jak na gali rozdania nagród. Muzykę też dobrali super, bo przez nią te wrażenia były jeszcze lepsze.

ocenił(a) film na 9
sochawik

Świetny film, trzyma w napięciu, wciąga, aktorsko magia... wyszłam bardzo zadowolona z kina ;)

sochawik

Warto tez wspomniec o glownym protagoniscie. Kapitalny aktor, bardzo skromny i zdolny. W filmie byl swiety

ocenił(a) film na 8
sochawik

Film oparty na faktach, a jego fabuła od pierwszych minut wciąga widza. Polskie kino ma się coraz lepiej i to mnie cieszy :)

ocenił(a) film na 1
Anetka_98

Konto założone 4 listopada 2023. Dziwne jak na osobę tak zainteresowaną losami polskiego kina. A może osobę z produkcji/dystrybucji tego konkretnego filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones