PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765612}

Firmowa Gwiazdka

Office Christmas Party
5,7 28 537
ocen
5,7 10 1 28537
4,8 6
ocen krytyków
Firmowa Gwiazdka
powrót do forum filmu Firmowa Gwiazdka

Kilka śmiesznych momentów, ale bez rewelacji. Klimatu świąt tutaj nie poczułem. Do obejrzenia i zapomnienia - zwykły średniak.

ocenił(a) film na 5
Recovery

Zgadzam się z Tobą w 100%. Oglądając zwiastun spodziewałam się, że podczas filmu będę zrywać boki ze śmiechu...a spotkało mnie lekkie rozczarowanie. Poza kilkoma śmiesznymi momentami wiało nudą. Jest to film, o którym zapomina się zaraz po wyjściu z kina.

Dzisiaj mnie bardziej rozbawiła komisja w sprawie Amber Gold niż "Firmowa gwiazdka". :)

Daję 5 za Jennifer Aniston, Jasona Batemana i Courtney B.Vance'a.

użytkownik usunięty
e_an_ka

"Daję 5 za Jennifer Aniston, Jasona Batemana i Courtney B.Vance'a."

Czyli co - film na 3, ale ktoś znany gra, to podkręcę ocenę do 5?

Recovery

Żarty bardzo niskich lotów, jeżeli kogoś nie bawią suche żarty i seksie to nie ma czego szukać w tym filmie. Bo żadnego mądrego przesłania tam nie znajdzie, fabuła kiepska, bez polotu. Nic kompletnie nie porywa. Nawet Jennifer Aniston bo uważam, że jest to rola poniżej jej standardów. Szkoda czasu na film

Wiktoria_Hukiewicz

Zgadzam sie z ta opinią, naprawdę szkoda czasu i pieniędzy na bilet na ten film

ocenił(a) film na 6
Recovery

Dokładnie tak samo odbieram ten film po obejrzeniu.Spodziewałem się lepszego ubawu i śmiechu podczas oglądania,a tu zaledwie tylko kilka śmiesznych momentów.Taka dobra obsada aktorska,a wyszło jak wyszło,oceniam tylko 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones