PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=937}

Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!

The Flintstones in Viva Rock Vegas
5,1 15 616
ocen
5,1 10 1 15616
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas

Fred Flinstone (Mark Addy) i Barney Rubble (Stephen Baldwin) skończyli Akademię Bronto Crane i mają zapewnioną dobrą pracę w kamieniołomie. W tym samym czasie do Bedrock przybywa Wilma Slaghpoole (Kristen Johnston), córka bogatego pułkownika, która uciekła z domu, aby uniknąć małżeństwa z Chipem Rockefellerem (Thomas Gibson). Na miejscuFred Flinstone (Mark Addy) i Barney Rubble (Stephen Baldwin) skończyli Akademię Bronto Crane i mają zapewnioną dobrą pracę w kamieniołomie. W tym samym czasie do Bedrock przybywa Wilma Slaghpoole (Kristen Johnston), córka bogatego pułkownika, która uciekła z domu, aby uniknąć małżeństwa z Chipem Rockefellerem (Thomas Gibson). Na miejscu poznaje Betty O'Shale (Jane Krakowski), która szybko staje się jej najlepszą przyjaciółką. Oczywiście Fred i Barney zakochują się w dziewczętach i proponują im romantyczną wycieczką do Rock Vegas. Nie wiedzą, że podąża za nimi Chip, który chce pozbyć się rywali i odzyskać Wilmę a wraz z nią fortunę jej rodziny.

Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:30:28 https://fwcdn.pl/webv/29/34/12934/z01.12934.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/37/937/the_flintstones_in_viva_rock_vegas__2000__trailer.vp9.480p.webm
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$59 468 275 na świecie
$35 268 275 w USA
$24 200 000 poza USA
budżet
$83 000 000
na podstawie
William Hanna (kreskówka) / Joseph Barbera (kreskówka)
studio
Amblin Entertainment / Hanna-Barbera Productions / Universal Pictures
tytuł oryg.
The Flintstones in Viva Rock Vegas
inne tytuły
The Flintstones 2: Viva Rock Vegas (tytuł roboczy) USA
The Flintstones 2 (tytuł roboczy) USA
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.