Odtwórz Zwiastun nr 1 2:21
Film

The Flintstones in Viva Rock Vegas

2000 1 godz. 30 min.
5,0 14 825
ocen
5,0 10 14825
526
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"id":"937","linkUrl":"/film/Flintstonowie%3A+Niech+%C5%BCyje+Rock+Vegas-2000-937","alt":"Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/09/37/937/6950396_1.2.jpg"}
Po zdaniu końcowego egzaminu Fred i Barney dostają dobrze płatną pracę w kamieniołomach. By uczcić sukces, udają się do Bedrock, gdzie poznają wymarzone dziewczyny.
{"userId":"$editorialReview.user.id","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/09/37/937/317553.2.jpg","title":"Miłość w czasach prakultury","link":"/reviews/recenzja-filmu-Flintstonowie%3A+Niech+%C5%BCyje+Rock+Vegas-124","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Miłość w czasach prakultury
Film "The Flinstones: Viva Rock Vegas" opowiada o młodości bohaterów animowanego serialu znanego w Polsce pod... ... czytaj więcej
$data.name
Marcin Kamiński
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! (2000) Zwiastun nr 1 2:21
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2000 | Film Fred Flinstone ([person=4933]Mark Addy[/person]) i Barney Rubble ([person=7717]Stephen Baldwin[/person]) skończyli Akademię Bronto Crane i mają zapewnioną dobrą pracę w kamieniołomie. W tym samym czasie do Bedrock przybywa Wilma Slaghpoole ([person=6957]Kristen Johnston[/person]), córka bogatego pułkownika, która uciekła z domu, aby uniknąć małżeństwa z Chipem Rockefellerem ([person=6568]Thomas Gibson[/person]). Na miejscu poznaje Betty O'Shale ([person=7718]Jane Krakowski[/person]), która szybko staje się jej najlepszą przyjaciółką. Oczywiście Fred i Barney zakochują się w dziewczętach i proponują im romantyczną wycieczką do Rock Vegas. Nie wiedzą, że podąża za nimi Chip, który chce pozbyć się rywali i odzyskać Wilmę a wraz z nią fortunę jej rodziny.

Fred Flinstone (Mark Addy) i Barney Rubble (Stephen Baldwin) skończyli Akademię Bronto Crane i mają zapewnioną dobrą pracę w kamieniołomie. W tym samym czasie do Bedrock przybywa Wilma Slaghpoole (Kristen Johnston), córka bogatego pułkownika, która uciekła z domu, aby uniknąć małżeństwa z Chipem Rockefellerem (Thomas Gibson). Na miejscuFred Flinstone (Mark Addy) i Barney Rubble (Stephen Baldwin) skończyli Akademię Bronto Crane i mają zapewnioną dobrą pracę w kamieniołomie. W tym samym czasie do Bedrock przybywa Wilma Slaghpoole (Kristen Johnston), córka bogatego pułkownika, która uciekła z domu, aby uniknąć małżeństwa z Chipem Rockefellerem (Thomas Gibson). Na miejscu poznaje Betty O'Shale (Jane Krakowski), która szybko staje się jej najlepszą przyjaciółką. Oczywiście Fred i Barney zakochują się w dziewczętach i proponują im romantyczną wycieczką do Rock Vegas. Nie wiedzą, że podąża za nimi Chip, który chce pozbyć się rywali i odzyskać Wilmę a wraz z nią fortunę jej rodziny.

boxoffice
$59 468 275 na świecie
$35 268 275 w USA
$24 200 000 poza USA
budżet
$83 000 000
na podstawie
studio
Amblin Entertainment / Hanna-Barbera Productions / Universal Pictures
data produkcji
2000
tytuł oryg.
The Flintstones in Viva Rock Vegas
inne tytuły
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! Polska
The Flintstones 2: Viva Rock Vegas (tytuł roboczy) USA
The Flintstones 2 (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film nakręcono w Santa Claricie, Agourze, parku narodowym Vasquez Rocks w Agua Dulce (Kalifornia, USA) oraz w Page (Arizona, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 12 kwietnia do 16 lipca 1999 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Skąd oni wzieli tego Barneya???

  Ceglas ocenił(a) film na 4

  Przecież ten aktor zupełnie do tej roli nie pasował. Przez cały czas zgrywał głupa a Barney taki nie był, tutaj Fred był raczej mądrzejszy a przecież w bajce (nie tylko) wiadomo było, że jest na odwrót.

 • CO TO MA BYĆ?????

  Ola_2

  CO TO MA BYĆ???????????!!!!!!!!!! MAKABRA!!!!!!!!!!! JEDYNKA O WIELE LEPSZA!!!!!

  3
  • 3/10

   primeraP10 ocenił(a) film na 3

   Powiem tyle bardzo się zawiodłem, pierwsza część byla ok ale to ... poprostu gniot. Szkoda ze nie grali aktorzy z pierwszej czesci. Te postacie wogole nie pasowaly do znanych nam Flintstonow. Nie polecam

   1
   • po prostu chała

    Brazowooka

    Pierwsza część była naprawdę dobra, było w niej wiele śmiesznych scen i dialogów, ta jest po prostu żałosna, bardzo przyczyniła się do tego gra aktorów. W filmie brakuję tych, którzy pierwotnie wcielili się w role Jaskiniowców.

    2
    • NUDA

     użytkownik usunięty

     Film BEZ TRESCI JAKIEJKOLWIEK ! Poza scenami smiesznymi 0 jakiejkolwiek logicznej tresci na poziomie dziecka powyzej 5 lat.

     1