PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815110}

Fotograf z Mauthausen

El fotógrafo de Mauthausen
6,5 7 645
ocen
6,5 10 1 7645
Fotograf z Mauthausen
powrót do forum filmu Fotograf z Mauthausen

In general, the movie is interesting. However, the distortion of history is the use of the term "nazis" only. They were not aliens who came from the underworld, and disappeared after the war. They were just germans. Their children and grandchildren are often proud of the achievements of their ancestors today. Not Nazis. germany.

ocenił(a) film na 2
michalg93

1. Pisz recenzję na polskim portalu, po angielsku.
2.Bądź dzbanem który nie ogarnia, że żeby być nazistą, nie trzeba być Niemcem. Ale przecież, znajomość historii jest pasee.
3. Ból tyłka motzno.
4. Profit?

ocenił(a) film na 5
Chudy_Wiking

1. Chciałbym żeby jednak nie tylko Polacy zrozumieli ten komentarz - to że portal jest polski, nie znaczy, że nie wchodzą tu obcokrajowcy.
2. Jesteś smutną ofiarą propagandy. Właśnie o tym jest mój komentarz. Jaki % nazistowskich zbrodniarzy II wojny nie było Niemcami? Właśnie przez takich dzbanów jak Ty wkrótce historia zapomni o tym, kto był mordercą, a kto ofiarą.
3. Poziom, do którego się nie zniżam.

ocenił(a) film na 2
michalg93

1. Jesteś po prostu kolejnym pseudo patriotą który nie może obiektywnie spojrzeć na historię.
2. Z pewnością to ja tu jestem smutnym człowiekiem :D
3. Przez takich dzbanów jak Ty, zamiast wziąć nauczkę z historii i tworzyć silne państwo, jesteśmy pośmiewiskiem Europy, nikt nie traktuje nas poważnie i nikt nigdy nie będzie. Zamiast użalać się i onanizować do pustych frazesów, wypadałoby w końcu zacząć coś robić. Wszyscy naokoło to rozumieją, wszyscy potrafią rozgraniczyć interesy państwa i politykę, od własnego bólu tyłka. Polacy nie. Tacy ludzie jak Ty, nie.
4. Na świecie było wielu znacznie gorszych zbrodniarzy niż naziści.
5. Poczytaj sobie literaturę historyczną i ogarnij jakiej narodowości ludzie min. pacyfikowali powstanie Warszawskie.
6. Chociaż pewnie to dla Ciebie okropna myśli, po stronie III Rzeszy walczyli też zwykli ludzie i zwykli żołnierze, byli też "dobrzy" Niemcy, tak samo jak i źli Polacy. Naprawdę się dziwisz, że Niemcy nie chcą być kojarzeni ze swoją historią? To się nazywa polityka historyczna, jakkolwiek jest dość chamska, to stosują ją wszystkie narody świata. Pora to ogarnąć.

ocenił(a) film na 5
Chudy_Wiking

Z pewnością stworzymy silne państwo, jak będziemy takimi przechrztami jak Ty :)

Jeśli ktoś czegoś nie rozumie to Ty - ani nie zrozumiałeś mojego komentarza, ani propagandy przemycanej w tym filmie, a już na pewno historii nie rozumiesz. Ale tak to jest, jak się czerpie wiedzę z WIkipedii.

Onanizować się do pustych frazesów? To specjalność ludzi, którzy już dawno zapomnieli kim są. Którym bardziej jest na rękę nazywać niemieckich zbrodniarz "nazistami", co by nie używać "języka nienawiści. Co by udawać europejczyków, nawet jeśli kosztem robienia laski unijnym demokratom.

Skończ i wstydu oszczędź. A zamiast poświęcać czas na nerdowe komentarze (w imię zasady "kozak w necie, p**** w świecie") weź się za doedukowanie. Bo braki masz wielkie. Niestety tych w IQ się nie da załatać.

ocenił(a) film na 8
michalg93

tylko się nie popłacz polaczku

musiol

Co za cioty...???!!!!!

ocenił(a) film na 2
michalg93

Zawsze mnie fascynuje gdy ktoś o zerowej wartości wypowiedzi insynuuje, że to druga strona jest "głupia".

1. Chciałbyś być fajny ale Ci nie wychodzi. Jeżeli chce się kogoś przekonać/doedukować to podaje się przykłady, tak jak Ja to zrobiłem. Z twoich wypowiedzi nie wynika nic, poza podkreślaniem jak wielki ból odbytu Ci towarzyszy.
2. To ja nie rozumiem historii, na pewno :D Pisząc w odpowiedzi na komentarz, nie potrafisz się nawet odnieść do owego komentarza. Jestem przekonany, że u Ciebie IQ 300, i profesura z historii :D
3. Nie używaj "trudnych słów" bo nie znasz ich znaczenia i tylko głupio to wychodzi.
4. No tak, jestem p***ą w świecie bo nie zgadzam się z Sebixem na filmwebie, make sense :D

ocenił(a) film na 5
Chudy_Wiking

Dzieciaku, zamilknij. Ja wiem, że w liceum ma się spore nakłady wolnego czasu, ale ja nie mam go na tyle dużo żeby ciągnąć tę bezsensowną dyskusję :) a Twoje pseudośmieszkowe wypowiedzi z komentarzami o "onanizowaniu się", "motznym bólu tyłka" czy nazywanie rozmówcy "dzbanem" są jak brzęczenie muchy - choć pewnie oceniasz je jako błyskotliwe. Ja nie piszę komentarzy na filmweb'ie żeby być fajnym, a Ty musisz się w ten sposób dowartościowywać. Znajdź sobie dziewczynę, zajmij sobie czymś czas, ale kozaczenie tu nie zwiększy Twojej wartości. Rzuciłem okiem na Twoje zdjęcie profilowe i zdecydowanie bardziej pasujesz do określenia Sebix - więc raczej go nie używaj.

ocenił(a) film na 2
michalg93

Kolejna błyskotliwa odpowiedź Janusza polskiej historii :D Zaraz wyczerpiesz arsenał ripost stosowanych w podstawówce. Twoja retoryka dalej ssie, nie jesteś w stanie napisać nawet jednego sensownego zdania dotyczącego swojej pięknej teorii spiskowej prawda? Rzucasz się jak york na osiedlowym placu zabaw. Wszystko w imię "spróbuję kogoś ośmieszyć to wygram". No widzisz, A Ty jakiś taki dziwnie blady na zdjęciu :3 Dzięki za te świetne rady. Miłego dnia i dziubaski :*

ocenił(a) film na 5
Chudy_Wiking

haha, no baran, po prostu baran :D trochę mnie rozbawiłeś, więc w sumie było warto.

ocenił(a) film na 2
michalg93

Jak kiedyś Ci się zmniejszy ta wielka bańka ego i będziesz chciał podyskutować poważnie, to zapraszam ;)

ocenił(a) film na 5
Chudy_Wiking

Wysłałem Ci zaproszenie do dyskusji face-to-face na facebook'u :) Bo ja zamiast obrażać ludzi w internecie myśląc, że jestem anonimowy, wolę rozmawiać merytorycznie. Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę.

ocenił(a) film na 2
michalg93

Zdajesz sobie sprawę, że z nas dwóch, to ja tutaj mam własne zdjęcie wstawione , plus podane Imię i Nazwisko więc ciężko to nazwać "anonimowością". Znów miało być fajnie a wyszło Ci jak zwykle :/ Weź tu gadaj z kimś tak zapatrzonym w siebie. Wzajemnie wzajemnie :)

ocenił(a) film na 7
Chudy_Wiking

Chłop ocenił Smoleńsk i Botoks na 10, więc o czym my to w ogóle mówimy :P

michalg93

Portla jest polski i wchodzą tu sami polacy. Nie ma zadnego tlumaczenia na angielski wiec yh tak, pisanie po angieslku tutaj jest usles

Chudy_Wiking

> żeby być nazistą, nie trzeba być Niemcem

Wskaż Nazistów Polaków, bo poszła ewidentna sugestia od ciebie, że wśród Nazistów byli Polacy. Przecież u nas w Polsce w międzywojniu takie ruchy polityczne to był margines a raczej nawet margines marginesu. Przyprawiasz nam taka narracją gębę nazistów. Trzeba mieć złe intencje albo być niedouczonym ignorantem aby tego nie zauważyć.

Chudy_Wiking

2. Akurat w tym filmie każdy nazista to niemiec więc nie pi+*#&l.
Jest to film o niemieckich obozach koncentracyjnych wiec nie widze sensu takiej uwagi.

ocenił(a) film na 2
elaskawski

A wiesz to na podstawie czego hmm?

Wyobraź sobie, że na przykład mogli to być też Austriacy, wtedy określenie "Niemcy" już byłoby logicznie błędne.

Coś Ci nie wyszło.

Naprawdę ale skoro Ty nie widzisz sensu pisania czegoś, to musi tak na pewno być. No wyrocznia po prostu.

Chudy_Wiking

Bez sensu jest wybielać na siłę Niemców i próbować jakoś wytłumaczyć to co robili.

ocenił(a) film na 2
elaskawski

Widzisz, a dla mnie bez sensu jest nadinterpretować czyjąś wypowiedź w celu dopasowania jej do swojej wizji świata, dokładnie tak jak Ty to teraz robisz.

Tak samo bez sensu jest dla mnie to, by pisać nieprawdę tylko dlatego, że ona lepiej brzmi.

michalg93


michalg93 ~
Posłuchaj chłopcze te śmieszne prawicowe tekst pseudo patrioty wsadź miedzy drzwi. Jeśli masz problem to wejdź sobie np. na stronę Muzeum Auschwitz. A i oczywiście trochę historii warto byś wkuł. Idąc taki pomyślunkiem jak Twój wszyscy Polacy przed 89` byli komunistami :)

ocenił(a) film na 5
hawk1972

Posłuchaj dziadku - za zbrodnie dokonane przez szeroko nazywanych "nazistów" podczas II wojny odpowiadał naród zwany III Rzeszą - kontynuacja Rzeszy Wielkoniemieckiej, inaczej zwanej także Wielkimi Niemcami. Jak myślisz, jaki naród jest więc odpowiedzialne za zbrodnie kosmitów nazistów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones