PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264080}
5,3 56 464
oceny
5,3 10 1 56464
3,5 11
ocen krytyków
Francuski numer
powrót do forum filmu Francuski numer

Wg mnie film był zabawny. Dzieki Fryczowi i Samake obfitował w śmieszne sceny, inni aktorzy też dobrze się spisali.
Mam pytanie, która wg Was scena z tego filmu jest NAJŚMIESZNIEJSZA????????
Mi najbardziej podobało się wygonienie psa z samochodu i ubaw z pani Magdy:)
P.S. Proszę niezadowolonych o to, aby nie pisali tu swoich brzydkich słów o filmie, ponieważ inne tematy są do tego, a ten jest skierowany do tych, którym "Francuski numer" się podobał.

Jachur

Film był pełen genialnych scen, niie wiem która była najlepsza. Mnie rozwaliła scena, podczas której stoją w korku i Stefanek odczuwa potrzebę :P "Stefanek się boi!" lub gdy Stefan zapalił skręta. Ten film jest pełen polskiego humeru, np. sceny ze złomiarzami ("spier... dziadu!"). Zakończenie zdecydowanie słabsze.

Ozech

Zgadza sie...film pelen "polskiego humoru" , a ze lubie ten chumor wiec film spoko..pare tekstow niezlych

Jachur

Mi się podobała scena gdy Frycz spotyka złomiarzy i jego koncowa riposta :P myslałem że padne... no i hasło z "avio maryja" że to biała tabletka...

ocenił(a) film na 10
Raven_13

Moje najlepsze sceny:

- Frycz i zlomiarze (zajebisci panowie kabareciarze, gdzies juz ich widzialem)
- warsztat (jak da sie to sie da.. :))
- Olek, rencista i sposób w jaki to Frycz wymawia :D
- Bezele!
- odpalanie samochodu (baterie słoneczne, biala tabletka :D).

ocenił(a) film na 10
Kondidd

Wszystko ze Sthurem i Wieckiewiczem!!! :)). Te sceny byly najfajniejsze.

ocenił(a) film na 10
knopik22

Gadu gadu to ja robie w pubie, a potem na chate.... ;D

Jachur

po a) jak stefanek w środku korka ma potrzebę.. (jest zestresowany)
po b) Mahu "jak nie będe jutro w Paryżu to dupa blada" (to było słodkie)
i wogóle wszystkie teksty Frycza: ja mam alergię na psy, mam chory kręgosłup itp. :D "jak nic ruska mafia" :D

ocenił(a) film na 4
Jachur

-gdy Machu się obudził skacowany
-złomiarze, choć lepiej by brzmiało "spieprzaj dziadu" jak powiedział brat Prezesa Partii;)
-gadu, gadu
-i jeszcze kilka innych z udziałem Frycza
ps. a tak ogólnie to ten film jest kiczowaty jak na "komedię roku"

Jachur

no jak dla mnie komedią roku to to nie jest, ale muszę przyznac, że jak na polskie komedie jest całkiem fajne, bo mało jest takich które mi się podobały

Jachur

Mnie najbardziej rozbawił scena w klubie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones