PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006331}

Fresh

6,6 11 046
ocen
6,6 10 1 11046
6,8 12
ocen krytyków
Fresh
powrót do forum filmu Fresh

..naprawdę dawałem temu czemuś jakaś nadzieje i do końca sadziłem ze film skończy inaczej jak sadziłem i boże jak się myliłem, końcówka jest tak oklepana ze aż boli jak się to ogłada, a film miał taki potencjał....

ocenił(a) film na 8
sebastian1020

Boli to Twoja ortografia, jak się to czyta. Nie mam pojęcia jak w dobie wszelkiej ilości ułatwień, gdzie komputery potrafią usuwać błędy, można jeszcze takie byki robić. Co do filmu, to kwestia gustu.

ocenił(a) film na 5
Demolo

bo widomo jak się nie ma argumentów to się czepiamy do pisowni na smutnym forum filmwebu...

ocenił(a) film na 8
sebastian1020

Nie robię przecież tego ze złośliwości, ale naprawdę źle się to czyta. Wyjdzie to na "zdrowie" Tobie i innym. Argumenty? Pisałem kwestia gustu. Mi się sezon bardzo podobał, choć błędy i brak logiki były. Wchodzenie na posterunek Policji jak do knajpy m.in przez podcasterkę, córkę, chłopaka itd. , przeglądanie i przyglądanie się dowodom, zdjęciom z ròznego typu dochodzeń, czy spłaszczenie i przyśpieszenie drugiej części finału sezonu. Bez urazy i pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 4
Demolo

chyba nie oglądałeś tego, co komentujesz. Fresh to film, nie serial - nie ma tam podcasterki, córki, chłopaka...

ocenił(a) film na 8
taczmi

Rzeczywiście masz rację, omyłkowo podpiąłem komentarz z Dextera: New Blood. Przepraszam za pomyłkę. :)

ocenił(a) film na 7
sebastian1020

Twoja ortografia ocena 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones