PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653637}

Fruitvale

Fruitvale Station
6,5 4 219
ocen
6,5 10 1 4219
6,7 9
ocen krytyków
Fruitvale
powrót do forum filmu Fruitvale

ile w nim prawdy?

ocenił(a) film na 7

Film fajny, ale zastanawia mnie, czy Oscar faktycznie taki był, czy po prostu chcąc wzbudzić wzruszenie u widza przedstawili go w takim świetle? Jeśli ktoś jest bardziej obeznany w temacie, chętnie przeczytam co o tym sądzi. Pozdrawiam.

ziolotg

Przecież go nie przedstawili jako aniołka tylko jako gościa, który popełnił wiele błędów. Wreszcie gdy doszło do niego że czas na zmiany to jakiś pier***ony idiota, który nigdy nie powinien dostać odznaki zabił go bez powodu i wyszedł z paki po marnych 11 miesiącach... Osobiście mam nadzieje, że ktoś tego kutafona odstrzeli.

ocenił(a) film na 9
theonlykind

Całkowicie się zgadzam, pier*****a pi*da :(

theonlykind

ciekaw jestem gdyby czarna banda gwałciła twoją matkę w metrze czy byś był taki wyrozumiały kozak

użytkownik usunięty
markin

Gdyby to był Czarny, Biały, Żółty, który gwałci inną osobę zabójstwo było by usprawiedliwione a przynajmniej mniej kontrowersyjne. Morderstwo za bójkę w metrze, ulicy czy jakąkolwiek bijatykę 22 latka oznaczała by śmierć wielu ludzi, którzy jeszcze nie dorośli do podejmowanie poważnych decyzji. Kolego rzucasz się nie na to mięso... Twoja wypowiedź nie ma sensu w ogóle.... Przemyśl to co napisałeś a co ma miejsce w filmie.. Pomyśl gdybyś to ty strzelił i zabił kogoś nawet przypadkiem ile byś dostał lat w więzieniu a ile dostał pan szanowny policjant.

ocenił(a) film na 5
markin

markin rasizm bije od Ciebie na kilometr.
Nie porównuj gwałtu do zabicia skutego chłopaka, bo to żenujace.

_Mika_a

czarni mordują więcej białych niż czarnych tak samo gwałcą 90% białych kobiet. Kto więc jest rasistą ?

ocenił(a) film na 5
markin

Człowieku co to za pytanie ?
Ja piszę o Tobie a nie innych.
Broń się z głową ..................

_Mika_a

nie czuję się atakowany agresja to tylko fizyczna istnieje na świecie

ziolotg

Przejedź się metrem chociażby w Paryżu zobaczysz jak czarne bandy okradają i wszczynają bójki

markin

Co to ma wspólnego z zabójstwem bezbronnego i skutego kajdankami człowieka?
Pomyśl zanim coś głupiego napiszesz.

marcin261287

to, że ty nie wiesz co ma wspólnego nie znaczy, że nie ma nic wspólnego jedyne co to określa to to iż nie jesteś na tyle rozwinięty aby to zauważyć może zacznij żyć ucz się z dala od komputera co ty na to ?

markin

Co ty na to, aby chwalić się swoim "intelektem" tylko przed koleżkami z podwórka? Nie wyjdziesz na imbecyla w ich oczach.

marcin261287

właśnie tak zrób. Bo kretynem to ty jesteś klasycznym. Klasyka kretyn któremu się wydaje, że coś wie a na domiar wszystkiego uważa, że wie dużo.

ocenił(a) film na 7
markin

Jaka merytoryczna wypowiedź... Zauważ, że ludzie tutaj pytają o historię Oscara, a nie o historię i zachowanie ogólnie wszystkich Murzynów. Chyba nie powiesz mi, że usprawiedliwiasz zabicie Oscara tym, że gdzieś tam w Paryżu i w USA Murzyni napadają i gwałcą? No błagam...

ocenił(a) film na 7
ziolotg

Prawo w USA !!! - TOŻ TO JEDNA WIELKA KPINA - TO JEDNOWYMIAROWE !!! (O ZGROZO !!! - zaczynamy się do nich upodabniać) demokracja, sprawiedliwość - TO SCI-FI Interesujący i potrzebny film !!! - 7/10 !!!

ocenił(a) film na 7
ziolotg

Filmy z telefonów świadków zdarzenia:
https://www.youtube.com/results?search_query=fruitvale+accident

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones