PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736}

Furia: Carrie 2

The Rage: Carrie 2
5,3 3 920
ocen
5,3 10 1 3920
Furia: Carrie 2
powrót do forum filmu Furia: Carrie 2

Pewnie gdybym ten film obejrzała teraz nie zrobił by na mnie wrażenia ;)
ale widziałam go będąc w podstawówce 4,5 klasa , film niemiłosiernie mną ruszył
zrobił takie wrażenie , że nie odzywałam się do nikogo przez kilka dni hehe xD
No i wspomnę też ,że chciałam być Carrie ;D spalić całą szkołe ajjj ^^
miło wspominam ten film ubolewam nad tymi którzy oglądali go dopiero teraz. Pzdr.
Ann.

użytkownik usunięty
AniaScene

Wiadomo w tym mogl wywrzec silniejsze emocje, ale skoro ten Ci sie podobal musisz obejrzec oryginal ktory jest znakomity bo ta niby kontynuacja sie nie umywa do niego

ocenił(a) film na 9

hmmm a no oryginał widziałam ale po dwójce także wrażenie było już słabsze ;) Ale też czytałam książke i wtedy też zaczęły się porównania także ciężka sprawa :)

ocenił(a) film na 7
AniaScene

Moim zdaniem pomimo ewidentnego czerpania z oryginału ten film jest zupełnie inny. Zrobili błąd nazywając go carrie 2. Zmienić motywy z jedynki na inne. I by srednia skoczyła, zaniżają ją fani oryginału za bardzo się tym sugerując.

ocenił(a) film na 7
Vanillia

Ja byłam sceptycznie nastawione ze względu właśnie na moje zamiłowanie do oryginału.. Ale powiem, że po obejrzeniu "Carrie 2" jestem szczerze poruszona... I uwiódł mnie ten wątek miłosny, bo był naprawdę uroczy... Oczywiście wiele było do przewidzenia, a szczególnie finał. Początkowo gdy zobaczyłam matkę Rachel byłam zrezygnowana brakiem kreatywności twórców (no bo nazwijmy rzeczy po imieniu, matka Carrie też nie była normalna), ale teraz widzę, że to miało głębszy sens i cieszę się, że zostało to tak zrobione :)

ocenił(a) film na 7
Aposia

:) dokładnie, zresztą przy samym scenariuszu majstrował także Stephen King, więc musiało wyjść dobrze :)

ocenił(a) film na 8
AniaScene

ja ogladałem ostatnio i mam dobre wrażenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones