Odtwórz Zwiastun nr 1 2:03
Film

The Rage: Carrie 2

1999 1 godz. 44 min.
5,4 3 656
ocen
5,4 10 3656
956
chce zobaczyć
{"id":"736","linkUrl":"/film/Furia%3A+Carrie+2-1999-736","alt":"Furia: Carrie 2","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/07/36/736/7838680.2.jpg"}
Rachel zostaje poniżona przez rówieśników. Rozwścieczona i pragnąca zemsty dziewczyna ujawnia swoje telekinetyczne zdolności. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Furia: Carrie 2
Furia: Carrie 2 (1999) Zwiastun nr 1 2:03
Furia: Carrie 2 | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 1999 | Film Rachel to skłócona z życiem, mieszkająca w rodzinie zastępczej nastolatka. Pewnego dnia jej jedyna przyjaciółka Lisa Parker popełnia samobójstwo, spowodowane tym iż została wykorzystana przez jednego ze szkolnych chłopaków. On wraz ze swoimi kumplami postanawia poniżyć Rachel, za to iż złożyła obciążające go zeznania. Zaproszona na prywatkę nie wie co ją czeka. Jednakże pod wpływem silnych emocji ujawnia swoje zdolności telekinetyczne i impreza kończy się tragicznie.

Rachel to skłócona z życiem, mieszkająca w rodzinie zastępczej nastolatka. Pewnego dnia jej jedyna przyjaciółka Lisa Parker popełnia samobójstwo, spowodowane tym iż została wykorzystana przez jednego ze szkolnych chłopaków. On wraz ze swoimi kumplami postanawia poniżyć Rachel, za to iż złożyła obciążające go zeznania. Zaproszona na prywatkę nie wie co ją czeka. Jednakże pod wpływem silnych emocji ujawnia swoje zdolności telekinetyczne i impreza kończy się tragicznie.

boxoffice
$20 162 705 na świecie
$17 762 705 w USA
$2 400 000 poza USA
budżet
$21 000 000
na podstawie
studio
United Artists (przedstawia) / Red Bank Films
data produkcji
1999
tytuł oryg.
The Rage: Carrie 2
inne tytuły
Furia: Carrie 2 Polska
Carrie 2 (tytuł roboczy) USA
Carrie 2, Say You're Sorry (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Katt Shea zajęła się reżyserią po tym, jak Robert Mandel zrezygnował z tej funkcji.
Sissy Spacek odrzuciła propozycję zagrania małego epizodu w filmie, jednak pozwoliła reżyserowi wykorzystać niektóre sceny ze swoim udziałem z pierwszej części filmu.
Kiedy Rachel wychodzi z basenu i kładzie się na ziemi jej włosy są suche.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Popłakałam się :/

  Bourjois ocenił(a) film na 8

  Nie jest to jakaś holiłódzka produkcja ale film mną naprawdę wzruszył. To jak te s**rwysyny potraktowały Rachel ...masakra ! Dobrze ,że ich tam wszystkich ro**bała !!! Wątek miłosny też poruszający...Polecam film. Rachel w porównaniu do Carrie ma charyzmę i osobiście wolę tę cześć.

 • Ciężko ocenić

  GodAs ocenił(a) film na 4

  Jeden z tych filmów, które kompletnie nie wiadomo jak potraktować. Tytuł wskazuje na sequel "pierwszej części" wg Stephena Kinga więc należało by się spodziewać dobrej produkcji. Niestety oczywiście z Kingiem nie ma to nic wspólnego, ale też i nawet twórcy nie próbują dorównywać tamtemu dziełu. Ciężko ... więcej

 • Taki jakiś bezpłciowy.

  bodek75 ocenił(a) film na 5

  Romantyczny do przesady.Końcówka troszkę ratuje ten film. Jedyne co łączy z częścią pierwszą to postać Sue Snell. Jednak do "Carrie" De Palmy brakuje mu jednak naprawdę sporo.

 • Nie powala,

  zosia_wisniewska ocenił(a) film na 5

  ale da się obejrzeć. Wcześniejsza część jednak fajniejsza.

  1
  • 1. zajebisty. 2. Emily Bergl

   mc_aural ocenił(a) film na 8

   1. zajebisty. 2. Emily Bergl

   1