film

Furia: Carrie 2

The Rage: Carrie 2
1999
1h 44m
5,3 3 920
ocen
5,3 10 1 3920
Rachel zostaje poniżona przez rówieśników. Rozwścieczona i pragnąca zemsty dziewczyna ujawnia swoje telekinetyczne zdolności. Zobacz pełny opis
Furia: Carrie 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

premiera

nagrody

Furia: Carrie 2
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:26:36 https://fwcdn.pl/webv/20/62/12062/thumbnail.12062.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/136/736/the_rage__carrie_2_official_trailer.vp9.1080p.webm

Rachel to skłócona z życiem, mieszkająca w rodzinie zastępczej nastolatka. Pewnego dnia jej jedyna przyjaciółka Lisa Parker popełnia samobójstwo, spowodowane tym iż została wykorzystana przez jednego ze szkolnych chłopaków. On wraz ze swoimi kumplami postanawia poniżyć Rachel, za to iż złożyła obciążające go zeznania. Zaproszona na prywatkę nie wie co ją czeka. Jednakże pod wpływem silnych emocji ujawnia swoje zdolności telekinetyczne i impreza kończy się tragicznie.

boxoffice
$20 162 705 na świecie
$17 762 705 w USA
$2 400 000 poza USA
budżet
$21 000 000
na podstawie
Stephen King (postacie)
studio
United Artists (przedstawia) / Red Bank Films
tytuł oryg.
The Rage: Carrie 2
inne tytuły
Carrie 2 (tytuł roboczy) USA
Carrie 2, Say You're Sorry (tytuł roboczy) USA
więcej
Katt Shea zajęła się reżyserią po tym, jak Robert Mandel zrezygnował z tej funkcji.
Sissy Spacek odrzuciła propozycję zagrania małego epizodu w filmie, jednak pozwoliła reżyserowi wykorzystać niektóre sceny ze swoim udziałem z pierwszej części filmu.
Kiedy Rachel wychodzi z basenu i kładzie się na ziemi jej włosy są suche.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Popłakałam się :/

ocenił(a) film na 8

Nie jest to jakaś holiłódzka produkcja ale film mną naprawdę wzruszył. To jak te s**rwysyny potraktowały Rachel ...masakra ! Dobrze ,że ich tam wszystkich ro**bała !!! Wątek miłosny też poruszający...Polecam film. Rachel w porównaniu do Carrie ma charyzmę i osobiście wolę tę cześć.

Ciężko ocenić

ocenił(a) film na 4

Jeden z tych filmów, które kompletnie nie wiadomo jak potraktować.
Tytuł wskazuje na sequel "pierwszej części" wg Stephena Kinga więc należało by się spodziewać dobrej produkcji. Niestety oczywiście z Kingiem nie ma to nic wspólnego, ale też i nawet twórcy nie próbują dorównywać tamtemu dziełu.
Ciężko ocenić bo...

Słabo

ocenił(a) film na 3

Sztuczna gra aktorska i fabuła, kiepskie wzorowanie się na oryginale i ogólnie to film obraza dla pierwowzoru.

Romantyczny do przesady.Końcówka troszkę ratuje ten film. Jedyne co łączy z częścią pierwszą to postać Sue Snell. Jednak do "Carrie" De Palmy brakuje mu jednak naprawdę sporo.

Zauważyłem, że gdy w filmie jest gotka to często pojawia się motyw jej metamorfozy. Wygląda to dosyć dziwnie i zastanawiam się z czego to może wynikać. Może ze stereotypu głoszącego, że nietypowy ubiór jest swego rodzaju maską i ucieczką? Nie zmienia to faktu, że głowna bohaterka jest autentycznie sympatyczna i...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones