PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833810}
6,7 59 302
oceny
6,7 10 1 59302
6,1 29
ocen krytyków
Furioza
powrót do forum filmu Furioza

Wystarczyły mi pierwsze trzy minuty tego ......., żeby z niesmakiem to wyłączyć. Powiem tak, ten film ma z prawdą o kibicach(dlaTuskozaiwaniaczy o kibolach) tyle wspólnego co Kazik z Mercedesami, czyli nic. Dla tych co się nie zgadzają powiem tyle g.... byłeś g.... widziałeś. I te ...jowe polskie teksty, k..wa kto rzuca takie wys..wy, przecież zaraz by go w pociągu na mecz wszyscy wyśmiali i dostałby bęcki nawet od swoich. Dlaczego przy takich filmach nie zatrudnia się ludzi, którzy z chuliganką mają coś wspólnego? A przy najmniej wiedzą jak to wygląda. Jak ktoś nie wie jak się kręci tego typu filmy, zapraszam do angielskich czy włoskich produkcji np o kibicach Juve, czy chuliganach Napoli. To jest prawdziwe kino, które wgniata w fotel. Polscy pseudo- reżyserzy jeszcze do tego nie dorośli. Lepiej pier....ąć film jak Vega w stylu myślenia Hakiela i Cichopkowej na temat chuliganki czy kibiców, czyli celebryci gdzieś coś słyszeli, gdzieś w TV widzieli i kibice to źli pijacy i złodzieje, bo każdy pijak to złodziej. Te postacie w tym filmie są tak przerysowane, że aż śmieszne.

ocenił(a) film na 8
jaycutler

Sam gówno widziałeś, byłem przez wiele lat kibolem/chuliganem, lałem leszczy i to co w tym filmie pokazano to prawda.

ocenił(a) film na 1
Wielki_Krytyk_

A mnie nie pobijesz? Bo już się boję.

Wielki_Krytyk_

Czy w tej bajce były również elfy i pegazy?

Wielki_Krytyk_

Nie masz się czym szczycić...

ocenił(a) film na 10
jaycutler

Może trzeba było obejrzeć do końca. Film bardzo dobry, choć początek nie zachęcał

jaycutler

Wow! Nie ma to, jak ocenić film po obejrzeniu 3 minut filmu- no geniusz! Brawo!!

ocenił(a) film na 5
jaycutler

Te dialogi i teksty to jakiś żart na poziomie Vegi.
Kudłaty tymi swoimi treningami i te proszenie by go zamknęli do kryminału. Wyszlo żenująco. Ten kto pisze ze zna środowisko i tak wygląda to i te teksty to chyba z jakies B klasy na wsi. I jeszcze dmuchane lalki ubrali w swoje barwy. Słabo? Fakttcznie bardzo realistyczny film, nie ma co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones