PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833810}
6,7 59 302
oceny
6,7 10 1 59302
6,1 29
ocen krytyków
Furioza
powrót do forum filmu Furioza

Obczaiłem serial i nie żałuje że straciłem te kilka godzin czasu.
Już widziałem tutaj ekspertów którzy napisali że ten film/serial będzie ch*jzą.
A wyszło na prawdę konkretny dobry film, z pewnością będę do niego wracał.
Ogólnie zauważyłem że większość ludzi skreślała obsadę tego filmu a tu proszę Damięcki zaszokował wszystkich, Golden to jego rola życia! Aż sam poczułem do niego wstręt na samym końcu filmu bo tak brudno to zagrał.
Ogólnie ten film ma opisywać relację między ludzkie czyli typowy dramat z historią kiboli w tle... relacja Goldena z Kaszubem idealnie opisuje że nie zawsze każdy okazuje się naszym najlepszym przyjacielem nawet jeśli trzymamy z kimś od dziecka.
Ogólnie rola Dawida też bardzo spoko, Banasiuk idealnie nadawał się do tej roli, miał grać porządnego brata i tak go właśnie zagrał, ogólnie jego brat chuligan czuł do niego żal że nie pomógł ich kumplowi ale po czasie zrozumiał że wyrządził wiele złego i że nie chce żeby jego brat w to brnął, chociaż zdążył się z nim pożegnać i przeprosić za to wszystko, rola Kaszuba też bardzo fajna... No ogólnie reżyser sobie zostawił furtkę do następnej części, Dzika została przy życiu a Dawida również zabili kibole, cała paczka się rozsypała a Mrówa jeśli się nie mylę nie został aresztowany więc kontynuacja serialu czy filmu może być całkiem realna.
Ogólnie widzę tu komenty że to Vegowski film, ludzie gdzie wy tu widzicie Vegę? Były przekleństwa a raczej nie było ich dużo jeśli miał to być film o chuliganach to raczej że przekleństwa się w nim znajdą, moim zdaniem wgl w tym filmie nie widziałem Vegi, w tym filmie była historia a nie jakaś bajka dla dzieci i wybuchające bomby aż za niebo, nie dużo seksu tylko dwie sceny i to nie tak irytujące jak we filmach Vegi.
Najlepsze jest to że ten film zbiera małe recenzję a to oznacza że film raczej jest na prawdę dobry, raczej większość też czekała na pojawienie się jego na jakiś streamingach... Oczywiście tak myślałem że ten serial wyląduje na Canal Plus (tak samo jak psy 3) a to czemu? A bo Netflix pewnie nie chciałby streamingować tego filmu ze względu na swoje upodobania polityczne, we filmie padają wulgarne słowa w kierunku homoseksualistów więc to było pewne że film pojawi się na jakieś innej platformie, kanale... I takim działaniami Netflix sprawia że mało co się tam chce oglądać bo film musi być po ich myśli i upodobaniach politycznych, dlatego bardziej wolę sobie obczaić Canal Plus lub HBO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones