PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833810}
6,7 59 302
oceny
6,7 10 1 59302
6,1 29
ocen krytyków
Furioza
powrót do forum filmu Furioza

Pomocy ! Nie byłem w kinie na tym filmie ale bardzo chcę go obejrzeć. Szukałem DVD - nigdzie nie ma, szukałem dostępu do oglądania na kanałach streamingowych - nic. Co tu się odwala !? Jak twórcy filmu chcą zarobić skoro nie ma go w sprzedaży. Gdzie teraz mogę go obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
AKSORZ

https://filmest.pl/film/furioza/ niby tutaj ale jak zarejestrujesz sie to daj znac co i za ile tam jest

ocenił(a) film na 10
sowapl12

właśnie nie wiem jak oni mają zamiar zarabiać, czekam na premiere dvd

ocenił(a) film na 8
zulka_3

No właśnie nie chcę z takiego źródła bo mi firewall krzyczy że ... lepiej tam nie wchodzić. Kurczę kupił bym DVD od ręki ale jak to być może że nie zostało wydane?

AKSORZ

Stary wyluzuj,za wcześnie na DVD,też czekam

AKSORZ

Poczekaj, bo ma wyjść serial Furioza, który będzie bardziej rozbudowany niż film w kinie:
"Platforma Canal+ podzieliła się informacją o wydaniu „Furiozy” w formie czteroodcinkowego serialu, który rozszerzy filmowy materiał o nowe sceny, wątki i pogłębione postacie. Jedna z najpopularniejszych zeszłorocznych polskich produkcji trafi na platformę już w przyszłym miesiącu."

panratio

Premiera już 4 lutego.

ocenił(a) film na 8
panratio

Łooo BARDZO DZIEKUJĘ ZA INFO. To ja czekam i akurat wykupiłem Canal+ na Playerze.

AKSORZ

jest ten serial na ekino , właśnie oglądam ;)

ocenił(a) film na 6
Pati_Marcin

A ja chcę obejrzeć film :(

ocenił(a) film na 7
Aragorn88

To jest to samo, podzielone na cztery odcinki. Jest za darmo na filmann cc

ocenił(a) film na 6
ziutek11113

No dobra. To obejrzę serial i ocenię film oraz serial.

ocenił(a) film na 8
Aragorn88

Huraaa obejrzałem. Poniżej zamieszczam moje wrażenia. Będzie lekki spojler.

Dobry jeżeli chodzi o kino ale zmarnowany potencjał serialowy

Obejrzałem właśnie na Canal+ wersję mini serialową. Niby jest to wersja serialowa ale zmontowana z kinowych materiałów więc nie jest to prawdziwy serial.
Oglądając z tyłu głowy przypominała mi Gomorra i uważam że można by było z Furiozy zrobić cały sezon „ala” Gomorra. Wiele wątków było skróconych na potrzeby kina. Gdy w czwartym odcinku Złoty (Golden) przejmuje nielegalny biznes i się bogaci pokazano to bardzo skrótowo. Szkoda bo kurde jakby mieli od początku zapatrywanie na serial to byłby niezły sukces. Uważam że wreszcie mielibyśmy polski odpowiednik Gomorry który bez wstydu można by oglądać. Byłby kapitalny serial. Wiele motywów było bardzo zabawnych jak np. wizyta policji u przywódcy „Mrówek” oraz przesłuchanie. Albo jak blondi lalunia na mecz się szykowała :) Jak z życia wzięte. Ustawka w lesie z pierwszego odcinak … ehh. Jako minus to jakość a właściwie poziomy dźwięku. Kurka wodna momentami muzyka w tle kompletnie zagłuszała dialogi. Mimo iż oglądałem na słuchawkach to momentami miałem problem z odsłuchem dialogów. I jeszcze jedno. Jak dobrze że tą produkcją nie zajmował się pseudo Patryk Vega. Marzy mi się serial o gangsterce w stylu "Gomorry" czy „4 Blocks”. Po Furiozie widzę że absolutnie jest to w Polsce możliwe tylko nie wiem … chyba wszystkie gwiazdy i planety muszą wreszcie spotkać się w jednym punkcie.

Końcowa ocena to 7,5/10.

AKSORZ

delete

AKSORZ

https://vider.info/vid/+fs8essx

ocenił(a) film na 9
AKSORZ

Jest na netfliksie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones